Įvertinkite: Deivis Norvilas pristato dainą „Tu karys“ ir klipą, kuriame – vaizdai iš kareivinių

Deividas Norvilas vaizdo klipe „Tu karys“ / Video kadras
Deividas Norvilas vaizdo klipe „Tu karys“ / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-17 11:19
AA

Dainininkas Deivis Norvilas pristato dainą „Tu karys“ ir jos vaizdo klipą.

Šį vaizdo klipą D.Norvilas sukūrė bendradarbiaudamas su Lietuvos kariuomene. Jame netrūksta vaizdu iš šalies kariuomenės gyvenimo – užfiksuotos pratybų, treniruočių akimirkos.

Patriotiškos dainos vaizdo klipe taip pat užfiksuoti ir gražūs sostinės vaizdai – Vilniaus panorama iš paukščio skrydžio.

Žmonės.lt primena, kad kariuomenės gyvenimas nesvetimas ir pačiam D.Norvilui. Dainininkas dalyvavo televizijos projekte „Tikri vyrai“, kur pats kurį laiką praleido kareivinėse ir vieną po kitos atlikinėjo kariškiams pateiktas užduotis.

„Mane tikrai įkvėpė tas projektas. Jame dalyvavau kelerius metus iš eilės, susipažinau su daug karių, su kuriais iki šiol bendraujame. Ten nepasijaučiau kariu, bet buvo malonu prie to prisiliesti. Vieno pokalbio metu vienas karininkas pasakė, kad na neturime mes tų lietuviškų karių dainų. Aišku, yra partizanų dainos, kurios nors ir gražios, bet ne šio laikmečio. Jis sakė, kad norėtųsi kažko šiuolaikiško. Man tai įsiminė. Grįžęs po pratybų sėdau ir parašiau dainą apie tai, ką pats ten išgyvenau. Pavyzdžiui, kartą ten teko gal tris paras nemiegoti, tai ką jie jaučia, kai tenka ne žaisti, o rimtai praktikuotis?“ – Žmonės.lt sakė Deivis.

Ir pridūrė: „Įdomu tai, kad Rukloje baigėme filmuoti klipą kokią pirmą valandą nakties. Grįžau namo ir dar po kelių valandų žmona Renata man su alkūne bakstelėjo šonan ir sako, kad rengčiausi – gimdysim. Tą rytą gimė sūnus. Man visad liks ta asociacija.“