Įvertinkite: „Džentelmenai“ naują dainą „Trūksta oro“ skiria visoms moterims

„Džentelmenai“  / Asmeninio albumo nuotr.
„Džentelmenai“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-22 12:24
AA

Jauni, žavūs ir energingi. Tai keli žodžiai apibūdinantys visų moterų ir merginų numylėtinius „Džentelmenus“. Vaikinų grupė savo nepriekaištingais pasirodymais užkariavo ne vienos klausytojos širdį.

Šiuo metu grupės nariai Dainius Dimša, Tadas Rimgaila, Andrius Butkus ir Vytautas Mackonis  tarp koncertų bando atrasti laiko ir sau. 

Vis dar Lietuvoje nepasirodžius tikrajam pavasariui, Dainius Dimša saulės išvyko ieškoti į visų mėgstamą amžinojo pavasario salą – Tenerifę, kur ilsėjosi nuo darbų gausos, bei mėgavosi puikiu oru.

Tuo tarpu kitų vaikinų darbotvarkėse atostogoms kol kas vietos nėra. Kaip žinia, Tadas turi savo renginių organizavimo įmonę, o artėjant šiltajam metų laikotarpiui užsakymų vis daugėja, taigi pasiruošimo darbų dar daugiau. Vytautas Mackonis taip pat šiuo metu yra užsivertęs darbais.  Negana to, kad baiginėja mokslus ir dabar įnirtingai yra pasinėręs į bakalaurinio darbo rašymą, jis taip pat dar rūpinasi šeimyniniu guoliu ir įrenginėja savo šeimai būstą. 

Tačiau vaikinai atrado laiko paruošti dovaną savo klausytojams. Jie pristatė naują „Džentelmenų“ dainą „Trūksta oro“, kuri yra būtent dedikuota dailiosios lyties atstovėms.