Įvertinkite: „Džentelmenai“ perdainavo kultinę Žilvino Žvagulio dainą „Liūte, neliūdėk“

„Džentelmenai“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Džentelmenai“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-18 12:01
AA

Penktadienio vakarą įvyko debiutinės dainuojančių šokėjų grupės „Džentelmenai“ programos „Deganti aistra“ pristatymas. Joje keturi šokėjai – Tadas Rimgaila, Vytautas Mackonis, Dainius Dimša ir Andrius Butkus – pristatė naujausias ir visiems gerai žinomas dainas. Viena iš naujausių grupės dainų – dainininko Žilvino Žvagulio jaunystės hitas „Liūte, neliūdėk“.

1987 metais sukurta Ž.Žvagulio daina ir jos vaizdo klipas internete antrą kartą išpopuliarėjo prieš kelis metus. Tuomet internautai dalinosi dainos vaizdo klipu socialiniuose tinkluose ir nesiliovė aptarinėti dainininko šokio judesių ir dainos teksto.

Palangos vasaros estradoje skambėjo „Džentelmenų“ ir jų bičiulių dainos dainos (84 nuotr.)
+78

Šią dainą perdainuoti ir į savo repertuarą įtraukti nusprendė ir praėjusiais metais susikūrusi grupė „Džentelmenai“. Pakeitę dainos melodiją ir sukūrę jai šokį vyrukai pristatė kiek kitokią, gerokai subtilesnę dainos versiją. Daugiau apie šokėjų koncertą ir jame dainavusius jų bičiulius paskaityti galite čia.

Jūsų dėmesiui – Žilvino Žvagulio ir „Džentelmenų“ dainos versijos. Pasižiūrėję vaizdo įrašus ir pasiklausę dainų, komentaruose išsakykite ir savo įvertinimą. Kuri daina – originalas ar perdainuota – jums skamba gražiau?