Įvertinkite: Eglė Keturkė-Jolee pristato naujausią savo dainą „River“

Eglė Keturkė-Jolee / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Keturkė-Jolee / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-22 14:02
AA

Jolee slapyvardžiu prisistatanti dainininkė Eglė Keturkė klausytojams pateikia antrąją savo dainą - „River“. Kaip solo atlikėja rudenį debiutavusi melancholišku kūriniu „When we're dancing“, šį kartą ji kviečia pamėgti greitesnę ir energingą, bet tuo pačiu ir lengvai svajingą dainą.

„Toks pasikeitimas iš dalies atspindi skirtingus mano gyvenimo etapus – kuriant pirmąją dainą laukiausi vaikelio ir viskas tekėjo ramia vaga, na o jo sulaukus – veiksmo, judesio ir gyvenimiško ritmo tikrai netrūksta. Matyt, tai ir turėjo įtakos skirtingoms dainų nuotaikoms“, – šypsosi dainininkė.

Skirtingai nei pirmajai Jolee dainai „When we're dancing“, antrajam kūriniui kol kas nėra sukurtas vaizdo klipas, tačiau netrukus bus išleistas dainos remiksas ir lietuviškoji versija. Vis dėlto labiausiai Eglė sako laukianti pirmosios klausytojų reakcijos ir originaliosios versijos vertinimų.

Eglė Keturkė-Jolee / Asmeninio albumo nuotr.

„Tikiuosi, kad klausytojai ją pamils, o labiausiai daina „River“ patiks tiems, kurie šiuo metu ilsisi nuo kasdienių darbų ir yra pasiruošę kartu su manimi pasileisti upės srove be rūpesčių, drauge pasiėmus tik geriausius įspūdžius. Dabar juk dar pats laikas pailsėti, atsipalaiduoti, o po vasaros jau surimtėsim“, – sako Eglė.

Ji čia pat atskleidžia, kad rudenį turėtų pasirodyti ir trečioji jos daina, kuri vėl bus ramesnė ir, galbūt, kiek rimtesnė.

Eglė Keturkė-Jolee / Asmeninio albumo nuotr.

„Savo eilės laukia kelios kompozicijos, tad iškart po dainos „River“ pristatymo su komanda spręsime, kuri iš jų pirmoji pasieks klausytojus. Labai nekantrauju, nes noriu ir pati kuo greičiau išgirsti galutinį, ypač vienos dainos, variantą, kurios melodiją vis groju namuose“, – atskleidžia Eglė.

Antrajai Jolee atliekamai dainai „River“ muziką sukūrė Olegas Jerochinas, žodžių autorius – Filipas Gusevas.

Eglė Keturkė-Jolee yra dainininkė ir dainų atlikėja, merginų grupės „4 Roses“ narė“, pernai rudenį pradėjusi solo karjerą ir debiutavusi daina „When we're dancing“.