Įvertinkite: „Eurovizijos“ atrankoje debiutuosiančios merginos „Varieté“ pristato dainą „My story“

Grupė „Varieté“ / Asta Augustinaitė ir Rehab Image nuotr.
Grupė „Varieté“ / Asta Augustinaitė ir Rehab Image nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-09 10:00
AA

Lietuvą pamažu vėl užvaldant „Eurovizijos“ atrankų šurmuliui, vis daugiau atlikėjų pristato savo konkursines dainas. Pirmadienį savo bendrą darbą su švedų prodiuserėmis Ylva ir Linda Persson pristato ir debiutuojanti muzikinio teatro aktorių grupė „Varieté“.

Grupę sudaro penkios merginos: visiems puikiai pažįstama TV projekto „X faktorius“ finalistė Miglė Pivoriūnaitė, neseniai kartu su scenos partneriu Mariumi Jampolskiu išpildžiusi pagrindinį vaidmenį miuzikle „Zoro“, iš projektų „Chorų karai“ „Lietuvos talentai“ bei „X faktorius“ atpažįstama ugningoji Indrė Jucytė, taip pat muzikinio teatro aktorės Greta Paukštė, Liucija Nanartavičiūtė bei Lina Vasiliūtė.

„Varieté reiškia spektaklį bet kur ir bet kada, toks ir mūsų grupės tikslas: stebinti, siekti netikėtumų, įspūdžių ir įvairovės“, – pasakojo grupės narė, TV projekto „X Faktorius“ finalistė Miglė Pivoriūnaitė.

Muzikinio teatro grupės vadovė Valerija Iljinaitė pasakojo, kad „Varieté“ idėja kilo aplankius Brodvėjaus teatrus bei įspūdingus variete šou Vokietijoje: „Pamaniau, kad Lietuvoje kažko panašaus man neteko matyti. „Eurovizijoje “merginos debiutuos su retro stiliaus daina, tuo labai džiaugiamės, tačiau be „Eurovizijos“ mes koncertuojame ir su kabaretine programa, darome įvairius miuziklinius šou, stengiamės žmonėms atnešti to miuziklo stebuklo, kurį taip mylime pačios“.

Grupės „Varieté“ fotosesija (7 nuotr.)
+1