Įvertinkite: „Freaks On Floor“ pristato pirmąjį dainos klipą iš naujo albumo

„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-01 10:25
AA

Roko grupė „Freaks On Floor“ jau pradėjo įrašinėti ketvirtąjį savo studijinį albumą. Ir nors jis pasirodys tik šių metų pabaigoje, rokeriai jau dabar siūlo pajusti albumo nuotaiką pristatydami dainos „Hold On To Me“ vaizdo klipą.

„Daina gerbėjams jau yra žinoma, tik kitokiu skambesiu. Po akustinio koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje mes nufilmavome dainos akustinį atlikimą „Menų Spaustuvėje“ kartu su styginių trio. Dabartinė, nauja dainos versija ir vaizdo klipas yra mūsų sekančio, ketvirtojo grupės albumo pirmasis oficialus singlas, atspindintis, kuria kryptimi eisime,“ – kalbėjo grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

Dainos įrašus grupė atliko „Ymir Audio“ studijoje padedant prodiuseriui Snorre Bergerud.

Dainos klipo įdėja šovė grupės bičiuliui, režisieriui Art Belikov.

„Tai istorija apie namų ilgesį, kai tikrieji namai yra merginos širdis. Siužeto ašis – prisiminimai. Jie yra balastas, stabdis, kuris tarsi sulaiko nuo ėjimo pirmyn bei galimybių gyventi iš naujo. O gyvenant iš naujo einame pirmyn. Šis vaizdo klipas yra tik prologas į naują istoriją,“ – pasakoja režisierius.

Grupė kviečia mėgautis ne tik daina, bet taip pat atvykti į pirmąjį vasaros koncertą jau šį penktadienį, birželio 3 dieną į Mokytojų namų „Vasaros Terasą“. Koncertas nemokamas.

„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.