Įvertinkite: grupė „Man-go“ naują dainą „Saulė online“ skyrė Nagliui Šulijai

„Man-go“ / Indrės Pix nuotr.
„Man-go“ / Indrės Pix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-28 14:11
AA

Šiuo metu naują albumą įrašinėjanti merginų grupė „Man-go“ pristato naujausią savo dainą „Saulė online“. Merginos juokauja, jog šį kūrinį skiria meteorologui Nagliui Šulijai.

„Saulė online“ – tai linksmas kūrinys apie tai, kaip kartais klysta meteorologai. Tai kartu ir raginimas šios profesijos atstovams pranašauti daugiau gerų orų ir saulės.

„Norime skirti šią dainą Nagliui Šulijai. Galbūt pasiklausęs jos, kiekvieną kartą prieš skelbdamas orus, jis išpranašaus mažiau audrų ir uraganų, o daugiau puikių ir šiltų orų“, – juokiasi „Man-go“ merginos.

„Saulė online“ ir neseniai išleista kita originali „Man-go“ daina „Laiku“, taps naujausio grupės albumo dalimi. Tiesa, grupės gerbėjai šiame albume išgirs ir jau pamėgtų „Man-go“ dainų, suskambusių naujai.

Merginos džiaugiasi, jog „Man-go“ yra ta grupė, kuri gali gerbėjams pristatyti būtent savo dainas, išlaikyti vientisą stilių ir užsitarnauti gerbėjų pasitikėjimą.

„Šią vasarą teko daug koncertuoti su kitais atlikėjais. Prieš tai dėl asmeninio gyvenimo, dukrelės gimimo buvau kiek atitrūkusi nuo lietuviškos scenos, o dabar viską stebiu iš naujo ir galiu pasakyti, kad yra mane liūdinančių dalykų. „Man-go“ nuo pat įsikūrimo pradžios garsėjo savo dainomis, savo stiliumi, mūsų hitus atpažindavo ir priskirdavo būtent mums. O dabar daugelis atlikėjų dainuoja ne savo dainas, o kitų garsių atlikėjų išpopuliarintus kūrinius“, – stebėjosi „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

Rima Petrauskytė-Malašičevė / Indrės Pix nuotr.

„Man-go“ narė pasakojo, jog teko dalyvauti net tokiuose koncertuose, kai trys atlikėjai atlieka tą pačią skolintą dainą, net aranžuotės nesikeičia.

„Kaip tada turi jaustis klausytojas? Juk jam tikrai neįdomu viename koncerte klausytis vienodų kūrinių. Galų gale, nebėra išskirtinių asmenybių. Yra tik televizijos veidai, kurie neturi savo atpažįstamo braižo, beveik nebekuriamos naujos dainos. Džiaugiamės, kad „Man-go“ išlieka tokia grupe, kuri visada turi tik originalų repertuarą“, – sakė grupės lyderė.

Rima Petrauskytė-Malašičevė / Indrės Pix nuotr.