Įvertinkite: Gruzijoje viešinti Šorena pristato naują vaizdo klipą

Šorena  / Asmeninio albumo nuotr.
Šorena / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-16 09:28
AA

Šorena vasarą leidžia gimtojoje Gruzijoje, kur ne tik ilsisi, bet ir ruošiasi savo gruziniškų dainų programos atnaujinimui dar šį rudenį. Prieš išvykdama į Tbilisį atlikėja vienoje Vilniaus įrašų studijoje nufilmavo singlo „Patara bichi damekarga“ klipą.

Šorena / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai autentiška daina apie motiną, kuri ieško savo dingusio sūnaus. Ji klausinėja apie jį visų žmonių, o paskui kreipiasi gamtą, kol galiausiai supranta, kad jo jau nebėra“, – gruzinišką kūrinį pristato pati Šorena.

Paprastai, bet kokybiškai nufilmuoto vaizdo klipo autorius – Laurynas Narbutas: „Pagrindinė idėja buvo parodyti gražią, iš šalies gana trapiai atrodančią merginą, kuri turi itin stiprų balsą. Filmavimo metu žaidėme tik su šviesomis. Tiesa, Šorenai teko sudėtingesnė užduotis nei įprasto klipo filmavimo metu – klipe girdimas gyvos garso dainos įrašas“.

Portalas Žmonės.lt kviečia skaitytojus pasiklausyti naujos dainos ir jos vaizdo klipą įvertinti komentaruose:

Šiuo metu atlikėja Gruzijoje renka naujus kūrinius savo autentiškų gruziniškų dainų programai „Mano širdies muzika“.

„Šį kartą einu kitu keliu. Pirmame albume ir koncertinės programos metu buvo daugiau džiazo, o dabar daugiau dėmesio skirsiu etniškiems motyvams. Radau labai senų įrašų, kur net man reikia vyresnės kartos pagalbos bandant iššifruoti senovinę gruzinų kalbą“, – kūrybinėmis nuotaikomis dalinasi žavioji gruzinė.

Į Gruziją jau yra atvykęs jos vyras aktorius Audrius Bružas. Taip pat dar šią savaitę į pagalbą pas Šoreną atvyks ir žinomas džiazo muzikantas Dmitrijus Golovanovas.

Jiedu su vietinių muzikantų pagalba pradės rengti dainų aranžuotes: „Man labai patinka vasara ir Gruzija, tačiau be galo laukiu rudens, kai galėsiu savo gerbėjams atlikti šią atnaujintą programą. Tai bus ypatinga.“

Šorena Gruzijoje ir įrašų studijoje (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Šorena / Asmeninio albumo nuotr.