Įvertinkite: „Liūdni slibinai“ pristato dainą „Mylėkime pabaigas“

„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-30 15:08
AA

„Liūdni slibinai“ dalijasi daina iš naujausios savo programos ir albumo „Viskas netrukus baigsis“. Šviesaus skambesio kūrinys „Mylėkime pabaigas“ kviečia pozityviau žvelgti į pabaigas, nes jos yra pradžios.

Pavasarį Lietuvos miestuose su programa „Viskas netrukus baigsis“ leidžiantys grupės nariai naujausia savo kūryba provokuoja klausimus apie gyvenimo pabaigas. Kūrinyje „Mylėkime pabaigas“ dainuodami apie skirtingas pabaigas „Liūdni slibinai“ į žmogaus numirimą žvelgia su ironišku humoru.

„Gyvenimo dėsningumas dažnai rodo, kad kiekviena pabaiga yra kažkieno kito pradžia. Kai kūrėme „Mylėkime pabaigas“, daugiausia klausimų, žinoma, kėlė, kieno pradžia yra žmogaus numirimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Liūdni slibinai“ su klausytojais susitiks be scenos barjero

Po ilgų diskusijų pasirinkome konkrečiausią, tuo pačiu ir pozityviausią atsakymą, kuris tinka įvairių religinių įsitikinimų ar filosofinių pažiūrų klausytojams. Nesakome, kad tai geriausias galimas sprendimas šiame kūrinyje. Todėl visi, atėję į „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymus, gali pasiūlyti ir savo variantą, kuris tiktų šios dainos skambesiui, – pasakoja „Mylėkime pabaigas“ tekstą parašęs „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Daina „Mylėkime pabaigas“, kaip ir visas „Viskas netrukus baigsis“ albumas, įrašyta grupei atliekant ją akustiškai. Šios „Liūdnų slibinų“ kompaktinės plokštelės įrašuose užfiksuota tik realaus atlikimo akimirka – be suklydimų užglaistymo ar garso technologijomis pagražinto skambesio. Pristatydami šį savo pasirinkimą atlikėjai teigė, kad taip norėjo leisti sau pajusti klaidų smagumą ir neįspausti savęs į tobulybės paieškas.

Gyvi „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymai klausytojus taip pat įtraukia į netradicinį formatą ir kitokią patirtį. Programa rodoma tik kamerinėse erdvėse, kur gali patekti ne daugiau, nei 100 žmonių. „Liūdnų slibinų“ tandemas Aistė Lasytė, Dominykas Vaitiekūnas ir Vaidas Kublinskas betarpiškai bendrauja su atėjusiais ir mezga sceninės pompastikos neužgožtą santykį su publika. „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymuose skamba tik naujausios „Liūdnų slibinų“ dainos, kurių grupė neatlieka įsprastuose savo koncertuose.

„Viskas netrukus baigsis“ pasirodymai ir naujausių „Liūdnų slibinų“ dainų skambesys – balandžio 2 d. Klaipėdos kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“, balandžio 10 d. Juozo Miltinio dramos teatre, Panevėžyje, balandžio 17 d. Šiaulių „Aušros“ muziejuje, Ch.Frenkelio viloje ir balandžio 24 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Vilniuje.

Kadangi viename „Viskas netrukus baigsis“ susirinkime žiūrovų kiekis itin ribotas, per dieną kiekviename mieste „Liūdni slibinai“ rengs po du pasirodymus. Balandžio 1 dieną Palangoje, muzikos klube „Vandenis“ grupė taip pat surengs „Koncertą Trise“, kuriame skamba ankstesnės, gerbėjams jau gerai pažįstamos grupės dainos.