Įvertinkite: grupė „Magnit“ pristato dainą „Ši akimirka“ ir linki surasti tikrą meilę

Grupė „Magnit“ / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Merginų grupė „Magnit“ pristato naują dainą „Ši akimirka“ – ji apie meilę, apie kovą tarp širdies ir proto. „Klausydami šios dainos galite atrasti savo istorijos dalį – kartais labai skaudžią, o kartais sukeliančią pačias geriausias emocijas, pirmą kartą mes visos atradome savąją“, – pristatydamos dainą sako grupės merginos.

„Ši daina – apie kovą tarp širdies ir proto. Kai protas suvokia, kad meilės istorijoje turi padėti tašką, bet jausmai diktuoja ką kitą. Kai nei kūnas, nei širdis nenori paleisti žmogaus. Kai painiojama meilė ir prisirišimas. Kai meilę bandome atstoti materialiais dalykais, nors širdis trokšta tikrumo“, – teigia grupės narė Laura Navikaitė.

„Sudėtingų sprendimų meilės kelyje teko priimti ir man, tačiau gyvenimas susidėlioja taip, kaip yra lemta – aš tikiu, kad nieko gyvenime nebūna atsitiktinio. Kartais užtenka vienos akimirkos, kad galėtum pajausti, ar elgiesi tinkamai, todėl labai svarbu sugebėti laiku padėti tašką ir neprarasti savęs“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

„Dainą „Ši akimirka“ kūrė dainininkas Edgaras Lubys bei Andrius Borisevičius, man buvo labai gera prisidėti prie teksto korekcijų ir dainą apipinti mūsų moteriškais išgyvenimais. Santykius kiekvienas matome skirtingai, bet visi nori vieno – mylėti ir būti mylimi“ – kalbėjo Julija Jegorova.

„Ši daina man – likimo siųsta kaip įspėjimas apie tai, kas vyksta ir kas nutiks. Dainos eilutės, kurias dainavau, atspindėjo mano asmeninio gyvenimo momentą, – „tai tik butaforija, ta mudviejų istorija“. Ši eilutė visada man reikš daug daugiau nei tiesiog dainos žodžiai“, – kalbėjo Ingrida Kazlauskaitė.

„Mes kupinos meilės muzikai, gyvenimui, žmonėms. Kūrybinis darbas ir muzika – tai geriausias raktas į laimę ir meilę“, – kalbėjo Donata.

Šventinė grupės „Magnit“ fotosesija (10 nuotr.)
+4

Merginos džiaugiasi pagaliau radusios laiko sugrįžti į įrašų studiją ir padovanoti gerbėjams naują dainą.

„Su šia grupės sudėtimi įrašinėjome pirmą kartą, iki tol mus galima buvo išgirsti tik mūsų koncertuose. Kūrybinis procesas studijoje leidžia visiškai kitaip išgyventi savo muziką ir atrasti kitą savo pusę“, – atskleidė merginos.

Grupė „Magnit“ / Viktorijos Kuhlins nuotr.

Skaitykite daugiau