Įvertinkite: naujoje Selenos Gomez dainoje „Love Will Remember“ Justinas Bieberis prisipažįsta meilėje

Justinas Bieberis ir Selena Gomez / Instagram.com nuotr.
Justinas Bieberis ir Selena Gomez / Instagram.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-10 20:40
AA

Užsienio žiniasklaidoje netyla diskusijos ar dainininkų pora Selena Gomez ir Justinas Bieberis vis tik kartu, ar atskirai. Tiek savo muzikos gerbėjams, tiek ir pramogų pasaulio naujienomis besidomintiems žmonėms Selena parengė muzikinį atsakymą – nauja atlikėjos daina „Love Will Remember“ prasideda balso žinute nuo Justino. Ir tai, tiesą pasakius, dar labiau supainiojo poros gyvenimu besidominčius žmones.

Nors popžvaigždės naujasis albumas „Stars Dance“ pasirodys tik po dviejų savaičių, internautai nutekino vieną iš jame skambėsiančių dainų – „Love Will Remember“. Ji prasideda atviru J.Bieberio meilės prisipažinimu jaunajai dainininkei, rašo portalas „E!“.

„Sveika, čia aš. Tenorėjau tau paskambinti ir pasakyti, kad labai labai tavęs ilgiuosi. Noriu, kad žinotum, jog esi mano princesė. Tu esi verta visos pasaulio meilės... tu esi mano gyvenimo meilė“, – balso pranešime, kuriuo prasideda naujausia Selenos daina, porina Justinas Bieberis.

Daina, anot Selenos, yra tikrai apie jos tai buvusį, tai esamą vaikiną Justiną Bieberį. Dainoje pasakojama apie meilę ir ypatingą dviejų žmonių ryšį, kuris tarp jų buvo, bet pradingo, tačiau jie visuomet tai prisimins. Tiesa, portalas Žmonės.lt rašė, kad pora ir vėl kartu.

Justinui artimas šaltinis portalui „E!“ pasakojo, kad įraše išties skamba Justino balsas. Tokią balso pašto žinutę Selenos telefone Justinas paliko dar šių metų pradžioje, kuomet pora išsiskyrė. Tiesa, Selenos įrašu besirūpinanti prodiuserinė kompanija nei patvirtino, nei paneigė, akad balsas išties atlikėjos buvusiojo.

„Mes nepatvirtinsime, kad balsas Justino. Esame labai nusivylę, kad ši daina nutekėjo anksčiau laiko“, – sakė įrašų studijos atstovas.

O portalas Žmonės.lt siūlo patiems pasiklausyti gražuolės dainos, o ypač jos pradžios, ir įvertinti ne tik baladę „Love Will Remember“, bet ir tai, ar balso žinutėje skamba Justino Bieberio balsas: