Įvertinkite: Šorena pristato dainą apie meilę „Shatilis Asulo“ ir jos vaizdo klipą

Šorena / Asmeninio albumo nuotr.
Šorena / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-30 13:57
AA

Šorena likus vos savaitei iki savo trijų koncertų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje socialiniame tinkle pasidalino klipu iš vasaros atostogų Gruzijoje. Jame atlikėja ne tik dainuoja, bet ir groja gitara sėdėdama neįtikėtinai gražios Gruzijos gamtos apsuptyje.

„Vasarą atostogaudama pas savo šeimą Gruzijoje netikėtai sutikau vieną geriausių Lietuvos operatorių – Šarūną Buržą ir draugę Akvilę Kavaliauskaitę“, – dainos klipo užuomazgas pasakoja Šorena.

Vienas kūrybiškas vakaras vienoje iš Tbilisio terasų paskatino Akvilę, Šarūną ir Šoreną nufilmuoti paprastą, bet jausimingą klipą.

„Pamenu terasoje grojome gitara, dainavome ir draugams atlikau šį kūrinį“, – toliau pasakoja dainininkė.

Netrukus buvo pajungta daugiau pažįstamų Gruzijoje, tame tarpe ir Shorenos draugė prodiuserė Ringalė Leščinskienė, kuri tuo metu irgi dirbo Gruzijoje.

Daina apie meilę buvo filmuojama spontaniškai, Ananuri – gamtos prieglobstis Gruzijos kalnuose. Pagrindinį vaidmenį klipe atlieka žinomas gruzinų aktorius Jaba Kiladzė. Į Šorenos klipo filmavimą jis atvyko specialiai iš Batumi, kur tuo metu filmavimosi filme.

„Be finansų, bet su užsidegimu sukūrėme iliustraciją dainai pavainimu „Shatilis Asulo“, kuri pasakoja apie vaikiną. Jis savo mintyse pamato merginą, nori ją pasiimti kartu į kalnus, ieško išsvajotosios, bėga, susimuša, kol galiausiai paskęsta. O toji mergina iš vaikino svajonių toliau gyvena savo gyvenimą“, – gruziniškos dainos turinį trumpai paaiškina atlikėja.

Šorena / Asmeninio albumo nuotr.

Pasaulio ir džiazo muzikos atlikėja Šorena beveik metus prie naujos programos „Mano širdies muzika“ ir jau lapkričio 6-8 dienomis yra pasiruošusi ją pristatyti trijų ypatingų koncertų metu – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Prieš daugiau nei metus atlikėja su pirmąja „Mano širdies muzika“ programos dalimi surengė daugybę koncertų Lietuvoje. Jau kitą savaitę gerbėjų laukia dvi jos dalys – senoji ir naujoji.

Šiame ture per tris didžiuosius Lietuvos miestus Šorena žada papildyti muzikinę gerbėjų patirtį su dar daugiau pietiško nuoširdumo, tradicijų ir temperamentingomis gruziniškomis dainomis jaukiose trijų miestų erdvėse.

Šorena / Asmeninio albumo nuotr.