Įvertinkite: ŽAS ir Stasys Povilaitis roko ir repo ritmu įrašė hitą „Palanga“

Stasys Povilaitis ir Linas Karalius / Stop kadras
Stasys Povilaitis ir Linas Karalius / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-20 10:29
AA

„Linas Karalius viską suorganizavo“, – juokėsi Stasys Povilaitis, paklaustas kam reikėtų dėkoti už jo ir ŽAS bendrą dainą. Naujas dueto kūrinys „Palanga“ – roko ir repo ritmu suskambęs dviejų visų laikų geriausių dainų apie garsųjį kurortą junginys.

S.Povilaičio melodinga „Palanga“ yra gerai atpažįstama vyresnio amžiaus publikai, o ŽAS hitas „Palanga močiučių“ nuo 2002 metų  tapęs neoficialiu kurorto himnu.

Studijoje susirinkusi kompanija, taip kaip ŽAS’ams ir įprasta,  greitai ir neskausmingai įrašė savo vokalines partijas. „Mums tik mokytis ir mokytis iš S.Povilaičio“, – pamatę, kaip profesionaliai įrašų studijoje dirba maestro, nutarė  ŽAS nariai.

Įrašę dainą ŽAS nutarė sukurti jai ir vaizdo klipą. Vyrai nepatingėjo pasiknisti LRT archyvuose ir surasti smagių bei nostaligiškų dokumentinių kadrų iš S.Povilaičio jaunystės laikų Palangos.

„O taip, Palanga nuo tada tikrai labai pasikeitė“, – juokėsi S.Povilaitis, dažniau gyvenantis kurorte nei sostinėje. „Vasarą į Vilnių atvažiuoju tik  jei yra  toks reikalas, kuriame fiziškai turiu dalyvauti“, – sakė save palangiškiu laikantis dainininkas.