Įžūliai apvogtas Simonos Lipnės „Porsche“: „Garažas rakinamas – gal vagys mus sekė“

Apvogtas Simonos Lipnės „Porsche“ / Evaldo Rudžio ir asmeninio albumo nuotr.
Apvogtas Simonos Lipnės „Porsche“ / Evaldo Rudžio ir asmeninio albumo nuotr.
Gerda Morozovienė
Šaltinis: Žmonės
2024-02-06 14:07
AA

Nuomonės formuotojos, parduotuvės „Simitri“ įkūrėjos ir trynukių mamos Simonos Lipnės rytas prasidėjo itin nemaloniu reginiu. Atėjusi su dukra į netoli namų esantį garažą moteris pamatė, kad iš jos naujutėlaičio visureigio „Porsche“ išlupti priekiniai žibintai.

Pernai visureigį įsigijusi šeima ne kartą džiaugėsi, kad jiems tai – ypač reikalinga transporto priemonė, mat kasdien vežioja trynukus, o ir abiejų su vyru Mindaugu Lipniumi darbas susideda iš nuolatinio važinėjimo po Vilnių ir visą Lietuvą.

Apvogė įžūliai

Simona Lipnė portalui Žmonės.lt papasakojo, ką patyrė ryte atėjusi į garažą, kokių veiksmų ėmėsi ir koks nemaloniausias jausmas dabar ją kamuoja.

„Antradienio rytą vežiau savo dukrą į mokyklą. Atėjome į garažą prie automobilio ir aš pagalvojau, kad man vaidenasi. Mūsų automobilio priekiniai žibintai buvo išlupti.

Vagystė įvyko naktį garaže, kuris yra rakinamas, jame yra vaizdo stebėjimo kameros, o įėjimas – tik su specialiais magnetukais. Neturiu supratimo, kaip galėjo vagys ten patekti – gal jie mus sekė, juk turėjo žinoti, kur stovi automobilis“, – svarstė S.Lipnė.

Apvogtas Simonos Lipnės „Porsche“ / Asmeninio albumo nuotr.

Jaučiasi nesaugi

Ji neslepia – ją lydi baimė ir nesaugumo jausmas, o vyras jau davė parodymus policijoje dėl vagystės.

„Iškart kreipėmės į policiją, vyras davė parodymus, įvykis užfiksuotas. Atvirai pasakius, aš galvojau, kad tokie dalykai nebevyksta, bet pasirodo tikrai klydau. Kažkam prireikė labai brangių žibintų. Jie tikrai brangūs, o ir pati mašina 2023 metų. Svarstome, gal kažkas norėjo užsidirbti? O gal tai – planuota vagystė...

Pamačiusi išluptus žibintus puoliau į ašaras, jausmas buvo labai nemalonus, toks nepatogumas ne tik dėl to, kad tai – finansinis nuostolis. Automobilis kasdienybėje su trimis vaikais mums būtinas“, – Žmonės.lt sakė verslininkė.

Simona Lipnė, Mindaugas Lipnius su vaikais / Mikita Photography nuotr.

Tikisi, kad vagys bus sugauti

S.Lipnė atvirai sako, kad dabar jaučiasi nesaugi, nes visa tai įvyko visai šalia namų.

„Baisu net eiti į garažą naktį – o jeigu prieisi ir pamatysi, kad kažkas tavo automobilį rakinėja. Labai tikiuosi, kad policija suras vagišius. Žibintų atgauti nesitikime, bet tikėkimės, kad bent vagys bus nubausti“, – vylėsi S.Lipnė.