Įžūlus „Måneskin“ fanų elgesys Vilniuje: gerbėjai scenoje nepaisė Damiano prašymo

„Måneskin“ koncertas Vilniuje ir grupės gerbėjos įrašas / L.Grušecko, E.Sabaliauskaitės, R.Drukteinytės nuotr.
„Måneskin“ koncertas Vilniuje ir grupės gerbėjos įrašas / L.Grušecko, E.Sabaliauskaitės, R.Drukteinytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-08 21:04
AA

Antradienį Vilniaus Vingio parką sudrebino italų grupės „Måneskin“ pasirodymas. Grupės gerbėjai Lietuvoje savo numylėtinių šou buvo labai sužavėti – jie ne tik linksminosi kartu, bet ir stengėsi viską įamžinti. Vis tik, pasirodo, ant scenos užlipę fanai savo dėmesiu išvargino grupės vokalistą Damiano Davidą ir neišgirdo jo prašymo.

Viso audringo „Måneskin“ koncerto metu šokanti bei dainuojanti publika iš rankų nepaleido telefonų. Toks elgesys grupės lyderiui Damiano Davidui nepatiko tada, kai grupei grįžus atlikti paskutinės dainos, prie muzikantų į sceną užlipo dalis gerbėjų.

D.Davidas pastarųjų prašė nesinaudoti išmaniaisiais tokiu momentu, tačiau Damiano jie nesiklausė – toliau tęsė įkyrų muzikantų fotografavimą bei filmavimą. Netrukus vokalistas dar kartą į juos kreipėsi: „Padėkite į šalį telefonus. Mėgaukitės šia akimirka!“ Vis dėlto ir po minėtų žodžių kai kurie gerbėjai išvadų nepadarė.

Anot liudininkų, incidentų koncerto metu buvo ir daugiau. Apie kai kuriuos jų „Raciocentro“ eteryje pasisakė ir laidų vedėja Paulina Skrabytė.

„Måneskin“ pasirodymas Vilniuje / L.Grušecko, E.Sabaliauskaitės, R.Drukteinytės nuotr.

O portalui delfi.lt ji teigė, kad viena gerbėja grupės lyderį galimai sužalojo. „Viena mergina scenoje netikėtai pribėgo prie D.Davido ir jį stipriai apsikabino, kol jis dainavo. Mano galva, ji kažkaip užkabino jo ausį, kadangi po to jis čiupo sau už jos, atrodė, kad jį nemenkai užgavo, nes tarsi kratėsi kraują nuo rankų. Nežinau, ar ten tikrai buvo kraujo, bet kad jam užgavo ausį, tai tikrai. O jau baiginėjantis pasirodymui, jam dar dainuojant, kažkas iš minios apačioje metė į jį kažkokį daiktą“, – delfi.lt pasakojo P.Skrabytė, pridūrusi, kad galiausiai D.Davidas paliko sceną – grupė pasirodymą baigė be jo.

Žmonės.lt susisiekė su koncertą organizavusios agentūros „Live Nation Lithuania“ atstovu Aivaru Gelžiniu, tačiau jis situaciją ketino pakomentuoti vėliau.

Iškart po koncerto žinutės apie incidentus pasirodė ir socialiniuose tinkluose. Grupės gerbėjai internete piktinosi kai kurių žiūrovų Vingio parke elgesiu.

„Kažkokia mergina ant scenos griebė Damiano ir jį tvirtai laikė rankomis, jis bandė pasprukti, o tuomet ji lyg mėgino jį pabučiuoti į žandą ar kažkas panašaus. Ir taip pat jis tūkstantį kartų prašė pasidėti telefonus, bet nepaisant to, žmonės toliau filmavo“, – rašė vienas internautas.

Tviteryje taip pat aptarti vienos koncerto žiūrovės įrašai instagramo paskyroje. Juose ji pasidalijo nuotraukomis iš „Måneskin“ šou Vilniuje ir teigė, kad apgavusi apsaugos darbuotoją, pateko į fanų zoną ir apkabino D.Davidą.

Socialiniuose tinkluose išplitę įrašai
Grupės „Måneskin“ gerbėjos instagramo istorija / Socialinių tinklų nuotr.

Spėjama, kad tai ta pati moteris, apie kurią kalbėjo P.Skrabytė.

„Atrodo, ji didžiuojasi tuo, pasakoja apie tai instagrame. Nežinau, kas po velnių, negerai su šiais žmonėmis“, – piktinosi tviterio vartotojas.

Grupės vieši įspūdžiai – teigiami

Po koncerto Vilniuje savo įspūdžiais pasidalijo ir patys „Måneskin“ nariai. Tiesa, pati grupė socialiniuose tinkluose Lietuvos gerbėjų nekritikavo, anaiptol, džiaugėsi jais.

„Nardymas po sceną Lietuvos festivalyje „Summer in the city fest“ ir link kito etapo. Geriausias jausmas pasaulyje ir stipriausias jaudulys, pasiilgau jūsų visų!!“, – rašoma grupės instagrame.

Festivalis su „Måneskin“ ir Lietuvos muzikos žvaigzdėmis (75 nuotr.)
+69