Įžymios gražuolės bandė įminti tobulų plaukų paslaptį

Simona Starkutė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Organizatorių nuotr.
Simona Starkutė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-18 16:18
AA

Šeštadienio popietė modelis ir laisvalaikio drabužių kūrėja Simona Starkutė ir tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė pabandė įminti tobulai atrodančių plaukų paslaptį.

Modeliai sudalyvavo plaukų priežiūros priemonių parduotuvės „InHair“ organizuotoje „Tobulų plaukų dienoje“, per kurią buvo pristatytos naujausios šukuosenų tendencijos. Renginio metu meistrė Rima Berdnikovienė susirinkusiems svečiams pademonstravo kaip greitai ir nesudėtingai sutvarkyti plaukus, dalijo plaukų puoselėjimo patarimus.

„Plaukai, kaip ir oda, reikalauja priežiūros: šveitimo, drėkinimo, maitinimo, todėl ypatingai svarbu mokėti atsirinkti priemones, reikalingas konkrečiai jūsų plaukams, esamuoju sezonu. Pavyzdžiui, šaltuoju sezonu reikia naudoti nenuplaunamą kondicionierių, nes net ir nedidelis jo kiekis apsaugo plaukus nuo šalčio ir temperatūros svyravimų“, – patarė šio parduotuvių tinklo vadovė Asta Milašiūtė.

Simona Starkutė / Organizatorių nuotr.

Paprašyta atskleisti savo gražių plaukų paslaptį, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė papasakojo, kad pirmiausia plaukų galus išplauna balzamu, o tik tuomet plaukų šaknis plauna šampūnu. Simona Starkutė atsakė vengianti plaukus džiovinti džiovintuvu ir leidžia jiems išdžiūti natūraliai.

Renginio metu šukuosenų meistrė R.Berdnikovienė pasakojo, jog itin madinga plaukus rišti į uodegą: aukštai, žemai, tvarkingai ir glotniai bei netvarkingai. Taip pat madinga šukuoti plaukus atgal, ant šono. Populiarios natūralios garbanos, bangos, įdomūs netvarkingi pynimai, smulkios kasytės, lygūs glotnūs plaukai ir atvirkščiai – sugofruoti plaukai. Svarbu – natūralumą pabrėžiančios šukuosenos.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Organizatorių nuotr.

Paklausta, kokias šukuosena mėgsta vyrai, specialistė nedvejojo: „Be jokios abejonės, patinka palaidi, švarūs plaukai. Nesvarbu, ar jie sugarbanoti ar tiesūs. Jeigu vyras neįsivaizduoja kaip prisiliesti prie plaukų, perbraukti per sruogas, prisiliesti prie galvos, jam tai atrodys neseksualiai“.

„InHair“ vadovė A.Milašiūtė pasakojo, jog visuomet siekia detaliai išsiaiškinti klientų įpročius ir poreikius, o kilus klausimams, gali apžiūrėti galvos odą ir plaukus specialia didinančia kamera, parodančia plaukų būklę ir leidžiančia tiksliausiai parinkti tinkamą priemonę.

Žinomos moterys bandė įminti tobulų plaukų paslaptį (13 nuotr.)
+7