Įžymybių grožio paslaptys. Ką jos daro, kad atrodo taip gerai?

Jessica Alba / Vida Press nuotr.
Jessica Alba / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-25 12:00
AA

Daugelis moterų žvelgia į Holivudo žvaigždžių nuotraukas ir galvoja, ką aktorės ir dainininkės daro, kad atrodo taip gerai. Pasirodo, kasdienė įžymybių grožio rutina nedaug skiriasi nuo to, ką daro kiekviena moteris.

Emma Watson

Kokios E. Watson grožio paslaptys? Pasirodo, jai išlaikyti savo grožį padeda vonia: vanduo atpalaiduoja, nuramina įtampą. „Aš turiu kiekvieną dieną išsimaudyti vonioje. O jei galiu tai padaryti keletą kartų per dieną, jaučiuosi fantastiškai“, – yra sakiusi garsioji aktorė. Aktorė visada stengiasi rasti tam laiko.

Beje, žvaigždė tikina, kad vonioje ji jaučiasi visiškai saugi: netgi gali kalbėti telefonu. Vonia atpalaiduoja, nuramina, todėl aktorei būtų sunku savo kasdienę rutiną įsivaizduoti be šio ritualo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokių grožio pamokų galime išmokti iš Marilyn Monroe

Emma Watson / „Scanpix“ nuotr.

Jessica Alba

Daugelis stebisi, kaip išlaikyti tokią spindinčią ir lygią odą, kaip aktorės Jessicos Albos. Viena iš jos paslapčių – nuolatinis valymas ir drėkinimas.

„Kiekvieną rytą aš nuvalau, sudrėkinu veido odą. Taip pat naudoju aliejų veidui ir dieninį kremą. O naktį – skirtą nakčiai.“ Aktorė sako, kad kai tik gali ji stengiasi būti be makiažo – moteriai patinka atrodyti jaunatviškiau. Jos patarimas – nenaudoti per daug pudros, per daug neparyškinti skruostų bronzine pudra.

Jessica Alba / Vida Press nuotr.

Eva Longoria

42 metų aktorei daugelis moterų, tarp jų ir garsenybių, pavydi žvilgančių ir storų plaukų. Paklausta, ką ji daro, kad šie atrodytų taip pritrenkiančiai, aktorė juokauja, kad yra tiesiog palaiminta, kad tokia gimė – Lotynų Amerikiečiai turi nuostabius plaukus.

Visgi keletą paprastą taisyklių turi ir Eva Longoria. Ji dažnai dažo plaukus, nes spalva greitai nublunka, tačiau kadangi dažai sausina plaukus, ji juos maitina natūraliais aliejais: tepa jais dar šlapius plaukus, o tada išdžiovina. Tačiau svarbu aliejaus nepadauginti – tuomet plaukai gali likti per daug riebaluoti.

Eva Longoria / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Cameron Diaz

„Kiekvieną vakarą, eidama miegoti, įsipilu didelę stiklinę vandens ir pasistatau savo vonios kambaryje. Pirmas dalykas ryte, kurį padarau, tai atsigeriu vandens. Įsivaizduokite, kiek vandens jūs galite prarasti per aštuonias valandas po nakties! Kadangi mes negalime jo papildyti, kol miegame, svarbu, kad tai padarytume ryte“, – sako žavioji aktorė Cameron Diaz. Juk vanduo itin naudinga mūsų odai, nagams, plaukams.

Beje, garsiosios Holivudo aktorės grožio patarimai – ne tik tušti plepalai. Ji jau yra parašiusi keletą knygų apie grožį. 2013-iaisiais išleido „Kūno knygą“, kurioje dalijasi savo patarimais, kaip tapti sveikesnėms ir laimingesnėms. Tikriausiai visai nekeista, kad knyga tapo „The New York Times“ bestseleriu. 2016-aisiais išleido „Ilgaamžiškumo knygą“ apie senėjimą. Ji drąsiai sako: „Senti nėra gėdinga, bet reikia žinoti, kas vyksta su mūsų kūnu, ir gyventi sveikai.“ Šiose knygose galima rasti ir grožio patarimų, o informacija derinta su įvairiais specialistais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Makiažo meistrė Olesia Žuravliova: „Neturėtume bijoti pamatyti savęs veidrodyje be makiažo“

Cameron Diaz / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson tikina niekada neturėjusi ypatingos grožio rutinos. Tačiau daugelis vis dar negali atsistebėti, kaip jai pavyksta išlaikyti tobulas kūno linijas. „Nesu iš tų, kurios mėgsta SPA ar kitus grožio procedūrų malonumus. Visgi visada stengiuosi rasti laiko nueiti į sporto salę“, – pripažįsta garsioji aktorė.

Aktorė priduria, kad net jei daug sportuosite, tačiau į save kimšite viską, kas papuola po ranka, norimų rezultatų nepasieksite. Į savo racioną įtraukite daugiau vaisių ir daržovių ir atsisakykite naudos organizmui neteikiančio greitojo maisto bei saldžių gazuotų gėrimų – netruksite pastebėti, kad jūsų savijauta ir išvaizda pagerėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veido kaukės iš daržo ir sodo: grožį puoselėkite natūraliais būdais

Scarlett Johansson / Vida Press nuotr.

Anne Hathaway

Kol daugelis stengiasi kuo labiau įdegti, Anne didžiuojasi savo šviesia oda. Viena pagrindinių jos grožio taisyklių – kuo mažiau įdegio. Aktorė yra įsitikinusi, kad saulės spinduliai padaro odą ne tokią švelnią ir gražią. Taip garsi aktorė tikina, kad odą, ypač veido, reikia nuolat drėkinti, todėl tai stengiasi daryti dukart per dieną – jos oda atrodo gerai tik tada, kai yra pakankamai sudrėkinta.

Anne Hathaway, 2011 metai / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Plastinė chirurgija – ne šių laikų atradimas

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!