J. Aniston ir B. Pittas neleidžia abejoti – ryšys tarp jų nenutrūko

Jennifer Aniston ir Bradas Pittas Aktorių gildijos apdovanojimuose/„Scanpix“ nuotr.
Jennifer Aniston ir Bradas Pittas Aktorių gildijos apdovanojimuose/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-21 11:19
AA

Per sekmadienio vakarą vykusius Ekrano aktorių gildijos apdovanojimus daugiausiai dėmesio sulaukė buvusi Holivudo pora serialo „Ryto šou“ žvaigždė Jennifer Aniston ir šiais metais už antraplanį vaidmenį Quentino Tarantino juostoje „Vieną kartą Holivude...“ įvertintas aktorius Bradas Pittas.

Sausio 19-ąją atsiimti apdovanojimų į sceną žengę Jennifer Aniston ir Bradas Pittas pirmą kartą po ilgo laiko viešumoje užfiksuoti kartu. Užkulisiuose jie maloniai šnekučiavosi ir viso vakaro metu nevengė reikšti vienas kitam palaikymo. 

Už vaidmenį Quentino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude...“ aktorius Bradas Pittas gavo geriausio antraplanio aktoriaus apdovanojimą, o Jennifer Aniston šiais metais buvo apdovanota  kaip geriausia draminio serialo aktorė už vaidmenį  „Ryto šou“ („The Morning Show“).

 
Jennifer Aniston ir Bradas Pittas Aktorių gildijos apdovanojimuose (10 nuotr.)
+4

Primename, kad 2018 metais Jennifer susidūrė su skyrybų dilema antrą kartą ir abu jos gyvenimo vyrai – Bradas Pittas ir Justinas Theroux – tapo buvusiais. Vis dėlto, kaip viename interviu sakė aktorė, tai nereiškia, jog viskas žlugo ir tu esi nevykėlis. Kur kas blogiau būti susituokus vien dėl to, kad bijai vienatvės, bijai neišgyventi.

„Gyventi santuokoje, besiremiančioje baime, – tai žlugdyti savo gyvenimą“, – sakė Aniston kone antrųjų skyrybų sukakties proga: 2018-ųjų pradžioje ji ir aktorius bei scenaristas Theroux paskelbė nebesą pora.

Jennifer Aniston ir Bradas Pittas Aktorių gildijos apdovanojimuose/„Scanpix“ nuotr.

Netrūko versijų, kodėl taip nutiko, – juk jie šešerius metus buvo kartu, pirko bendrą nekilnojamąjį turtą ir visaip pabrėžė siejantį sielos ir proto ryšį. Greičiausiai jiems tiesiog neišėjo būti kartu: Jennifer mėgsta Los Andželą, Justinas – Niujorko vaikis. Skyrėsi interesai, abu vertino laisvę ir nepriklausomybę, poreikį pabūti vieniems. Ir apskritai buvo visai nepanašūs.

Po šių skyrybų tradiciškai atsirado norinčių sugrąžinti pasaką ir vėl supiršti Aniston su pirmuoju vyru – girdi, Aniston saugojo Pitto rašytus meilės raštelius ir juos radęs Theroux neištvėrė tokio jausmų paniekinimo. 

Tiesa, Jennifer Aniston ir Bradas Pittas po pasibaigusių santykių su antrosiomis pusėmis pora vėl netapo, tačiau abu neleido suabejoti – šiltus ir draugiškus santykius jie palaiko iki šiol. 

Ekrano aktorių gildijos apdovanojimai (67 nuotr.)
+61