J.Aniston išvaizda sukėlė apkalbų laviną: gydytojas paaiškino, kodėl jos veidas staiga „suseno“

Jennifer Aniston / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Jennifer Aniston / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2024-07-09 08:04
AA

Garsios amerikiečių aktorės Jennifer Aniston išvaizda aptarinėjama nuolat, tačiau šį kartą – ne dėl visai malonios priežasties. Raudonuoju kilumu žengusi moteris kritikos strėlių sulaukė dėl galimai pasikeitusių veido bruožų. Gerbėjai įsitikinę, kad Jennifer peržengė ribą naudodamasi grožio specialistų paslaugomis.

Birželio pradžioje aktorė Jennifer Aniston dalyvavo serialo „The Morning Show“ renginyje. Saulėtame Los Andžele pasirodžiusi moteris daugelį žavėjo savo puikiai figūra, kuriai pabrėžti pasirinko „The Reformation“ mados namų suknelę su gėlėmis. Tačiau akyliausiai žvaigždės gyvenimą sekantiems smalsuoliams užkliuvo galimai pasikeitę J.Aniston veido bruožai.

Internautams pasirodė, kad 55 metų aktorė atrodė akivaizdžiai labiau pavargusi nei įprastai. Pasak jų, tai lėmė paburkusios lūpos ir patinimai po akimis. Netrukus Jennifer veidą analizuoti pradėjo ir plastikos chirurgai.

Jennifer Aniston / Scanpix nuotr.

Grožio studijos Londone įkūrėjas, daktaras Richardas Devine’as populiariame socialiniame tinkle „TikTok“ išplatino vaizdo įrašą, kuriame detaliai apžvelgė J.Aniston veidą ir pasakė, kas galėjo lemti tokius moters pokyčius.

„Esu estetikos gydytojas, todėl papasakosiu, kas vyksta su Jennifer Aniston veidu. Ji neseniai pasirodė viename renginyje, kur buvo užfiksuota labai paburkusiais ir patinusiais paakiais. Atrodo, kad jos paakiai visiškai pakeitė savo struktūrą“, – socialinėje erdvėje sakė R.Devine’as.

Jennifer Aniston išvaizdos pokyčiai (12 nuotr.)
+6

Tęsdamas savo mintį daktaras atskleidė, kad dažniausiai tokie pokyčiai matosi po nesėkmingų injekcijų. Patinimai po akimis atsiranda dėl to, kad srityje tarp apatinio voko ir skruosto sušvirkščiama per daug žele primenančios užpildo medžiagos.

„Nors paakiai keičiasi su amžiumi, tačiau tai, ką mes čia matome nėra natūralu. Akivaizdu, kad ji susidūrė su injekcijų komplikacijomis. Visų pirma, patinimų sritis yra būtent ta, kurioje taikomas ašarų latako užpildas, o į keterą panaši struktūra, kurią matote po akimis, yra būtent ten, kur dedamas gelinis užpildas“ – sakė jis.

Galimi Jennifer Aniston išvaizdos pokyčiai / Stop kadras

Daktaras pridėjo, kad užpildo perteklius moteris sendina ir jos atrodo labiau pavargusios. Būtent taip internautai apibūdino ir Jennifer išvaizdą.

„Užpildo perteklius išsikiša taip, kad tam tikru kampu žiūrint, aplink jį matosi šešėliai aplink akis ir vidurio skuostų raumenis. Taip moterys atrodo labiau pavargusios ir senesnės“, – paaiškina daktaras R.Devine’as.

Šis „TikToke“ paskelbtas vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas jau daugiau nei 8 milijonus kartų ir pritraukė žiniasklaidos dėmesį. Komentaruose dalis „Draugų“ žvaigždės gerbėjų teisino moterį sakydami, kad aplinkiniai per daug analizuoja garsių moterų išvaizdą.

Jennifer Aniston / Scanpix nuotr.

„Manau, kad Jennifer vis tiek atrodo gražiai. Juk ji ne pati taip sau pasidarė. Tiesiog noriu parodyti, kad užpildai yra medicininė procedūra, po kurios galima sulaukti ir tokių pasekmių. Matome, kad komplikacijas patyria net didžiausios šio pasaulio garsenybės, kurios turi galimybę lankytis pas pačius geriausius daktarus“, – aktorę gynė ir pats vaizdo įrašą sukūręs grožio specialistas.

R.Devine’as gerbėjus nuramino sakydamas, kad šis Jennifer pasikeitimas nėra ilgalaikis. Norėdama ji dar gali susigrąžinti savo ankstesnę išvaizdą.

„Injekcijos nėra amžinos. Jei Jennifer nėra laiminga, ji viską dar gali pakeisti – tereikia išleisti užpildus“, – vaizdo įraše sakė daktaras.

Komentaruose žmonės siūlė J.Anniston lankytis pas gydytoja, kuris rūpinasi Demi Moore išvaizda, o štai kiti tikino, kad net jos šypsena bei nosis atrodo kitaip. Dalis juokavo, kad net ir su netikusiu užpildu, Jennifer atrodo jauniau nei jauniausia Kardashianų šeimos atstovė Kylie Jenner (26).