J.Anusauskienei – jautri dukros Evelinos gimtadienio dovana: „Apsiverkiau per pirmas sekundes“

Jurga Anusasukienė su dukra Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusasukienė su dukra Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-05 09:33
AA

Neseniai gimimo dieną minėjusiai fotomenininkei Jurgai Anusauskienei (51) JAV gyvenanti dukra Evelina Young (31) sugalvojo padaryti staigmeną. Mamai ji sukūrė dainą.

Balandžio 30-ąją gimtadienį minėjusi Jurga Anusauskienė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad jos dukrai Evelinai šie metai buvo labai įdomūs ir svarbūs.

„Žinoma, jai sunku išgyventi tai, kad negali būti su savo artimaisiais. Planai buvo tokie, kad ji su savo vyru iš Amerikos turėjo atskristi jau į praeitą mano gimtadienį, o rugsėjo mėnesį mes su viduriniuoju sūnumi planavome skristi į Los Andželą darbo reikalas ir tuo pačiu Eveliną aplankyti. Deja, šie susitikimai neįvyko, tačiau tai neturi įtakos mūsų santykiams ir begaliniam artumui. Dabar mes kaifuojam nuo minties, kaip bus gera susitikti!“ – tada sakė J.Anusauskienė.

Vis dėlto, dukra rado būdą ir per atstumą nustebinti mamą bei gimimo dienos proga jai sukūrė dainą, kuria trečiadienį J.Anusauskienė pasidalijo socialiniame tinkle. Evelina į trumpą video sudėjo gražiausias savo ir mamos nuotraukas, įprasminančias svarbias joms abiems gyvenimo akimirkas.

„Aš labai retai verkiu, tikrai. Bet tai buvo būtent tas kartas. Labai jos ilgiuosi, bet nekovoju su tuo, o bandau susidraugauti. Esu visiškai tikra, kad ji ten, kur jai geriausia. Ir negaliu būt tiek egoistiška, kad norėčiau kažką keisti“, – graudinosi Žmonės.lt kalbinta J.Anusauskienė.

Jurga Anusauskienė (24 nuotr.)
+18