J.Baltrukonytė – apie ilgai atidėliotas vestuves: „Algis piršdavosi kiekvienais metais“

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-01 16:25
AA

Šią vasarą, po 15 metų santykių, žurnalistė, rašytoja ir redaktorė Jurga Baltrukonytė susituokė su dailininku ir fotografu Algiu Kriščiūnu. Apie tai, kodėl pora šį žingsnį žengė būtent šią vasarą ir kur slypi jų laimės bei laisvės paslaptis, Jurga pasakojo laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Ne paslaptis, kad poros vestuvės nustebino ne vieną jų kūrybos gerbėją – juk ilgus metus jiedu gyveno kaip šeima, ir, atrodė, nė nesirengia savo meilės įteisinti santuokos saitais.

„Daugelis klausia, kodėl dabar, kodėl po tiek metų ir kodėl reikėjo. Atsakymo į šį klausimą aš nežinau. Galbūt įtakos turėjo tai, kad Algis turėdavo tradiciją ir piršdavosi man kiekvienais metais“, – paslapties šydą praskleidė Jurga.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tačiau vestuvės galų gale įvyko, o prie to, pasirodo, nemažai prisidėjo ir jų dukra Paula. Viso pasiruošimo vestuvėms metu Jurga buvo įsitikinusi, kad nieko nebus, nes ji labai... tingi. Tačiau ceremonija, nors ir netradicinė, pavyko taip, kaip pora planavo.

„Buvo laikomasi labai rimtų tradicijų – nesilaikyti jokių tradicijų“, – juokavo Jurga ir linksmai papasakojo apie tai, kiek kainavo vyro vestuviniai rūbai ir kaip jo garderobą papuošė balionai.

Meilė ne iš pirmo žvilgsnio

Pora susipažino darbe, kai Algis pradėjo dirbti maketuotoju. Taip bėgant metams pažintis galiausiai peraugo į romantiškus jausmus.

„Manau, mus ir susiejo kūryba. Jis vis dar sieja ir yra pati svarbiausia grandis. Kūrybiški žmonės vieni kitiems neatsibosta“, – įsitikinusi Jurga.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tačiau Jurgą vis dar linksmina vyraujantys stereotipai, neva, menininkai – bohemos atstovai. Pasak jos, sieti jos vyrą Algį su bohema yra tas pats, kaip palyginti vištą su dinozauru. Pora puikiai suderina savo meniškąją prigimtį su buitimi, kaip derina ir gyvenimą tarp Lietuvos ir Ispanijos salos.

„Šie gyvenimai yra žiauriai skirtingi ir man kartais labai sunku pereiti iš vieno į kitą, iš vienų namų į kitus. Užtrunka, kol atsisveikinu su namais, mišku, įpročiais, draugais, kuriuos čia palieku. Bet durų aš niekada neuždarau“, – pasakojo Jurga.

Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas / LNK nuotr.

Jurgos ir Algio pavyzdys įrodo, kad drąsa bandyti gyventi kitaip iš tiesų pasiteisina. Negana to, tai suteikia įkvėpimo tiek kūrybai, tiek santykiams.

Moteris linksmai papasakojo apie judviejų kūrybą, kaip du menininkai išsitenka vienuose namuose, kaip reaguoja į kritiką ir išsisuka iš nepatogių situacijų.

Tačiau tai – ne vienintelės intriguojančios detalės, kurios bus papasakotos šio sekmadienio laidos žiūrovams. Jie ne tik pamatys Jurgos ir Algio vestuvių akimirkas ir sužinos, kaip egzotiškoje saloje savo dienas leidžia ši šeima, bet ir galės išgirsti, kur slypi jų laimės paslaptis.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Fotogalerija:

Vilniuje susituokė Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas (52 nuotr.)
+46