J.Caudwello 70-metis: 7 dienų kruizas po Graikiją, N.Scherzinger šou ir odinis stilius

Johno Caudwello 70-ojo gimtadienio šventė / Socialinių tinklų nuotr.
Johno Caudwello 70-ojo gimtadienio šventė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-08 16:36
AA

Britų milijardierius, verslininkas ir filantropas Johnas Caudwellas spalio 7-ąją paminėjo garbingą sukaktį – 70-ąjį jubiliejų. Ypatingą šventę verslininkas taip pat paminėjo neįprastai – norėdamas pažymėti 7 gyvenimo dešimtmečius, savo gimimo dieną jis šventė septynias dienas. Didžiulė kompanija, kurią sudarė šeima ir draugai iš viso pasaulio, leidosi į kruizą po Egėjo jūrą. Kvapą gniaužiančios Graikijos salos, teminiai vakarėliai ir mylimiausi žmonės pavertė šią savaitę geriausia J.Caudwello gyvenimo švente.

Jubiliejų Johnas Caudwellas ėmė švęsti likus savaitei iki gimtadienio. Prieš prasidedant savaitės trukmės fiestai, verslininkas savo „Instagram“ paskyroje pasidžiaugė netrukus knygynus pasieksiančia autobiografija ir pasidalijo šventės Graikijoje planais, kartu pažymėdamas jos svarbą.

„Negaliu patikėti, kad pasiekiau šį etapą, tačiau aš vis dar noriu spardytis, nepaisant to, kad išnaudojau visus devynis savo gyvenimus.

Ateinančią savaitę švęsiu ypatingai, darydamas vieną iš dalykų, kuris, be labdaringos veiklos, man labiausiai patinka: vaišindamas savo šeimą ir draugus bei kurdamas su jais nepamirštamus prisiminimus“, – rašė J.Caudwellas, į šventę įtraukęs ir ilgiausiai dirbančius bei labiausiai atsidavusius darbuotojus.

Septynias dienas trukusi šventė žymėjo 7 milijardieriaus gyvenimo dešimtmečius. Gimtadienio fiestos, kurią J.Caudwellas planavo kelis mėnesius, startas įvyko spalio 1-ąją Atėnuose. Tądien laivu „Le Lyrial“ milijardierius su brangiausiais žmonėmis – žmona lietuve Modesta Vžesniauskaite, vaikais ir draugais – leidosi į septynių parų kruizą po Graikijos salas. Su artimaisiais jis praleido pirmąsias tris šventės dienas.

„Pasveikinau juos laive kalba, paaiškinančia, kodėl norėjau, jog kiekvienas iš jų būtų čia su manimi.

Niekada neplanuoju savo kalbų. Viskas eina tiesiog iš širdies. Po vakarykštės kalbos keli žmonės pasakė, kiek daug jiems reiškia mano žodžiai. Vienas mano seniausių draugų Anthony Dashas, kuris per daug metų nesuskaičiuojamą daugybę kartų girdėjo mane sakant kalbas, patikino, kad ši buvo viena geriausių: iš dešimties minučių, kurias kalbėjau, jis nuobodžiavo tik devynias!

Nepaisant daugybės geros nuotaikos tostų, keli iš mūsų sugebėjo užlipti ant dviračių ir pasivažinėti aplink žadą atimančią Folegandros salą“, – pirmosios dienos įspūdžiais dalijosi J.Caudwellas.

Antrą kelionės dieną J.Caudwello kompanija tesė kruizo linksmybes ir tyrinėjo Hydros salą. Trečią dieną atiduota duoklė kruizu plaukiantiems vaikams – juos linksmino undinės, piratai ir egzotiški paukščiai, o vakarą kompanija vainikavo šokiais ir dainomis. Naktį jie grįžo atgal į Atėnus, kur pasitiko likusius svečius.

Pagrindinis ketvirtos dienos įvykis – teminis vakarėlis. Tradiciniais graikų drabužiais persirengę svečiai mokėsi graikiškų šokio judesių, o vėliau, linksminami didžėjaus, šoko iki paryčių.

Ypatingame J.Caudwello 70-ojo gimtadienio vakarėlyje dalyvavo šeimos nariai ir draugai iš viso pasaulio: Jungtinės Karalystės, M.Vžesniauskaitės gimtosios Lietuvos, Monako, Prancūzijos, Belgijos, Norvegijos, Švedijos, Ispanijos, Libano, Dubajaus ir Indijos. Šventėje dalyvavo ir neseniai susituokę Asta ir Glenas Manchesteriai.

Penktą dieną kompanija leido populiarioje Mykonos saloje, o vakare jų vėl laukė vakarėlis. Šįkart tema – Havanos naktys. Verslininkas, dalindamasis šventės akimirkomis, tryško gera nuotaika.

„Tiesiog geriausiai!

Būtent taip jaučiuosi šią savaitę – tai tiesiog geriausias vakarėlis, kokiame kada nors gyvenime esu buvęs. Esu apsuptas šeimos ir draugų, daugybės žmonių, kurie vaidino tokį svarbų vaidmenį per septynis mano gyvenimo dešimtmečius. Kiekvienoje scenoje – meilė“, – rašė jis.

Priešpaskutinę gimtadienio fiestos dieną J.Caudwello baltai apsirengę svečiai rinkosi į šventinę vakarienę. Jos nesugadino net neramios bangos ir jūros liga, pasireiškusi beveik visiems dalyviams.

Spalio 7-ąją, tikrąją milijardieriaus gimimo dieną, įvyko savaitę trukusios fiestos finalas. Paskutinis vakarėlis kaip priklauso, buvo pats įspūdingiausias: „Odos ir nėrinių“ tema, provokuojančiais apdarais vilkintys svečiai ir seksualus dainininkės Nicole Scherzinger šou.