J.Deppas per šmeižto bylos nagrinėjimą teisme atmetė A.Heard kaltinimus smurtu

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“ nuotr.
Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
2022-04-20 14:57
AA

„Karibų piratų“ (Pirates of the Caribbean) žvaigždė Johnny Deppas antradienį duodamas parodymus teisme, nagrinėjančiame jo buvusiai žmonai aktorei Amber Heard iškeltą bylą dėl šmeižto, tvirtino, jog niekada nėra sudavęs jokiai moteriai.

„Būta ginčų ir panašių dalykų, bet aš pats niekada nebuvau priėjęs prie to, kad kaip nors smogčiau panelei Heard“, – sakė J.Deppas bylą nagrinėjantiems prisiekusiesiems Ferfakso apygardos teisme Virdžinijos valstijoje.

„Niekada gyvenime nesu smogęs nė vienai moteriai“, – kalbėjo jis.

Aktorius sakė, kad A.Heard jam mestuose „bjauriuose ir trikdančiuose“ kaltinimuose dėl fizinio smurto „nėra nė krislo tiesos“ ir jie jam buvo „tarsi perkūnas iš giedro dangaus“.

Kai vienas iš J.Deppo advokatų jo paklausė, kodėl jis iškėlė buvusiai žmonai bylą dėl šmeižto, aktorius atsakė: „Jaučiau pareigą ginti ne tik save, bet ir savo vaikus. Norėjau, kad mano vaikai nebūtų siejami su šiais baisiais dalykais, kuriuos jiems teko skaityti apie savo tėvą ir kurie buvo netiesa.“

„Keista, kai vieną dieną esi Pelenė, o po 0,6 sekundės – Kvazimodas“, – pridūrė jis.

Johnny Deppas ir Amber Heard susitiko teisme / „Scanpx“ nuotr.

58-erių J.Deppas, vilkėjęs juodos spalvos marškinius ir kostiumą, ryšėjęs gėlių rašto kaklaraištį ir plaukus susirišęs į trumpą uodegėlę, parodymus davė penktą didžiulį susidomėjimą keliančios šmeižto bylos nagrinėjimo dieną.

A.Heard, vilkėjusi baltą palaidinę su kaspinu, įdėmiai, bet nerodydama jokių emocijų, klausėsi buvusio sutuoktinio parodymų. Aktorius kalbėjo lėtai, aiškiai, retsykiais išraiškingai gestikuliuodamas.

J.Deppas kaltina A.Heard šmeižtu dėl 2018 metų gruodį laikraštyje „The Washington Post“ pasirodžiusio straipsnio, kuriame ji apibūdino save kaip smurto artimoje aplinkoje auka.

Aktorė, kuriai penktadienį sukaks 36-eri, niekada konkrečiai neįvardijo, kad nukentėjo nuo J.Deppo, su kuriuo susipažino 2009 metais juostos „Romo dienoraštis“ (The Rum Diary) filmavimo aikštelėje. Tačiau jis padavė buvusią žmoną į teismą, tvirtindamas, kad ji leido suprasti, jog jis prieš ją smurtavo, ir reikalauja 50 mln. JAV dolerių (46 mln. eurų) kompensacijos.    

Johnny Deppas ir Amber Heard 2015-aisiais. Jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei metus ir baigėsi skandalingomis skyrybomis / VIDA PRESS nuotrauka

A.Heard, kuri už J.Deppo ištekėjo 2015-aisiais, o po dvejų metų su juo oficialiai išsiskyrė, pateikė priešinį ieškinį, reikalaudama 100 mln. dolerių kompensacijos ir tvirtindama, kad patyrė jo „besaikį fizinį smurtą bei prievartą“.

J.Deppas kaltina A.Heard, kad ji siekia sau reklamos prieš vėliau šiais metais numatytą juostos „Akvamenas“ (Aquaman), kuriame atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų, pasirodymą.

J.Deppas iškėlė A.Heard bylą dėl šmeižto Jungtinėse Valstijose po to, kai 2020 metų lapkritį pralaimėjo kitą šmeižto bylą Londone, iškeltą britų bulvariniam laikraščiui „The Sun“ už tai, kad savo straipsnyje pavadino jį „žmonmušiu“.