J. Jankevičių sužavėjo šešiametės Perlos artistiškumas ir lankstumas: „Esi sukurta scenai“

Laida „Lietuvos talentai.Supervaikai“/TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Projektas „Lietuvos talentai. Supervaikai“ daugelio namuose tapo malonia tradicija. Septintosios laidos neabejotina pažiba – šešerių metų Perla Burneikaitė. Mergaitė talentų šou demonstravo gimnastikos įgūdžius. Išskirtinė, itin drąsi ir talentinga kaunietė sužavėjo visus tris teisėjus, vaikų komisiją ir vedėjus.

Po pamokų Perla skuba į meninės gimnastikos treniruotes. Kaip sako ji pati, šokiai yra jos gyvenimas, itin mylimas užsiėmimas. Mergaitės sąskaitoje – jau 10 medalių iš įvairių konkursų, kas tokių metų vaikui yra išties daug. Perla juokauja, kad jos svajonė yra būti lanksčiai kaip sliekas. Norint įgyvendinti šią svajonę, mergaitė supranta, kad reikia labai daug dirbti. „Reikia daug mokytis, būti stipriam, eiti į sportą ir nepraleisti treniruočių“, – kalba projekto dalyvė.

Laida „Lietuvos talentai.Supervaikai“/TV3 nuotr.

Perlos mama – žinoma šokių trenerė ir choreografė Kristina Burneikienė. Moteris pasakoja, kad jos dukra yra tikras gyvsidabris: visada guvi, besišypsanti. Mergaitė jau nuo dvejų metukų kartu su mama važiuodavo į TV laidų filmavimus, kur K. Burneikienė dirbdavo už kadro.

Vos tik nusprendusi dalyvauti projekte, Perla iš karto jam pradėjo ruoštis. Mergaitė galvojo apie choreografiją, judesius, įvaizdį, scenarijų, muziką... Prieš atrankas Perla treniruočių salėje praleisdavo po dvi valandas šešis kartus per savaitę. Pasirodymą mergaitei padėjo paruošti ne tik vadovė, bet ir pati K. Burneikienė.

Laida „Lietuvos talentai.Supervaikai“/TV3 nuotr.

„Perla žmones žavėdavosi jau nuo mažų dienų, papirkdavo jos drąsa. Perla niekada nebijodavo prieiti prie svetimų, pasisveikinti, svečiuose – dainuodavo, šokdavo. Čempionatuose jai taip pat sekasi puikiai, ji skina prizines vietas“,  – dukros pasiekimas džiaugiasi mama.

K. Burneikienė atvirai kalba, kad norint šeimoje ugdyti vaiko talentą, tėvams tenka įdėti labai daug darbo ir rodyti pavyzdį, nuolat jį skatinti. „Tėvų palaikymas reiškia labai daug, o ypač tokiame amžiuje. Visa šeima, seneliai palaikome Perlą, vežame į treniruotes, konkursus. Labai svarbu ugdyti talentą nuo mažų dienų, o po to nepaleisti. Turi nuolat užsiimti vaiku, gyventi jo talento nuotaikomis. Perla visada žino, kad turi į ką atsiremti. Jei nėra tėvų palaikymo, šešerių metų būti motyvuotam yra labai sunku“, – kalba Perlos mama.

Mergaitė „Lietuvos talentai. Supervaikai“ scenoje demonstravo puikų pasirodymą, apgalvotą choreografiją, gražius kostiumus. Ilgos valandos treniruočių salėje nepraėjo veltui – šešiametės talentą įvertino visi.

Laida „Lietuvos talentai.Supervaikai“/TV3 nuotr.

„Atrodo, kad jai 11 metų. Moka tokius triukus. Kaip gražiai... Kietai... Akytės blizga, net nereikia klijuoti blizgučių“, – kalbėjo vaikų komisijos nariai.

Pagyrų Perla sulaukė ir iš scenos profesionalų. Visi jie sutiko, kad mergaitė ne tik labai talentinga, bet ir labai artistiška, drąsi, tiesiog sutverta scenai. „Esi nuostabi mergaitė, turi labai gerus duomenis, įsijauti į tai, ką darai. Manau, kad turi labai gerą trenerę. Esi labai artistiška ir man labai patikai“, – kalbėjo N. Čereškevičienė.

„Perla, tu man irgi labai patikai. Aš pavydžiu tau talento – galėtumei susirangyti į konservų dėžutę. Tai yra nuostabu, tavo kūnas kaip medūza. Tai daro įspūdį. Puikus pasirodymas“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Laida „Lietuvos talentai.Supervaikai“/TV3 nuotr.

„Scenoje, o ypač turint omenyje „supervaikus“, mes matome labai daug išsigandusių akučių, žmonių, kurie būna sustingę iš baimės. Tu jautiesi labai laisvai, tavo akys yra tokios, kokios turi būti personaže.  Tai tik reiškia, kad tu esi sukurta scenai. Man atrodo, kad tu turi rimtą talentą!“ – sakė J. Jankevičius.

Perlos ir kitų „Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvių pasirodymai jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau