J.Lopez ir A.Rodriguezas sureagavo į kalbas apie skyrybas: tvirtina vis dar esantys kartu

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-13 19:35
AA

Po penktadienį pasklidusių kalbų apie nutrūkusias sužadėtuves dainininkė Jennifer Lopez (51) ir buvęs beisbolininkas Alexas Rodriguezas (45) išplatino bendrą pranešimą. Jame trumpai pakomentavo savo santykius.

Kaip rašo CNN, anksčiau kaip ir kiti užsienio naujienų portalai pranešęs apie skyrybas, muzikos žvaigždė ir buvęs Niujorko „Yankees“ žaidėjas šeštadienį išplatino pranešimą, kuriame teigė, jog vis dar bando išsaugoti savo santykius. Pora tvarkosi su užklupusiais iššūkiais.

„Mes dar bandome išspręsti kai kuriuos dalykus“, – trumpai rašė jie bendrame pranešime.

Vėliau artimas porai šaltinis portalui „People“ pridūrė, kad J.Lopez ir A.Rodriguezas išgyvena sudėtingą santykių etapą, tačiau apie skyrybas nekalbėjo.

„Jie niekada oficialiai neišsiskyrė ir apie skyrybas nekalbėjo. Jie vis dar yra kartu, tačiau dabar susidūrė su sunkumais“, – sakė jis.

Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez / SCANPIX nuotrauka

Prieš dvejus metus susižadėję Jennifer ir Alexas susituokti planavo dar praėjusią vasarą. Vestuvėms neįvykus, jiedu teigė, kad visus ketinimus sugriovė pasaulinę pandemiją sukėlęs koronavirusas.

Šiuo metu J.Lopez filmuojasi romantinėje komedijoje Dominikos Respublikoje, o tuo tarpu Rodriguezas dienas leidžia Majamyje, praneša „People“.

Praėjusį mėnesį Alexas aplankė Jennifer Dominikoje, poros socialiniuose tinkluose  kupina kartu įamžintų akimirkų. Paskutinį kartą pora drauge užfiksuota vasario paskutinę dieną.

Jennifer Lopez / „Scanpix“/AP nuotr.

Anksčiau laidoje „Today“ J.Lopez prisipažino, kad nebeįsivaizduoja, kada galės surengti vestuves.

„Šiuo metu mes nieko nebeplanuojame. Dabar tiesiog belieka laukti ir žiūrėti, kas vyks toliau. Viena vertus, tai sunkoka, nes po „Super Bowl“ (Super taurės, – liet.) pasirodymo, ir po to, kai baigėme filmuoti televizijos serialą „World of Dance“, planavau pailsėti – ką šiuo metu ir tenka daryti, tačiau tuo pat metu...vasarą mes turėjome labai daug planų. Nors jie vis dar laukia“, – tada kalbėjo garsenybė. 

Jennifer teigė, kad dėl nukeltų vestuvių jai plyšo širdis.

„Man šiek tiek skauda širdį, nes turėjome nuostabių planų, tačiau žinote, ką?  Reikia palaukti ir pamatysime, ką Dievas yra sugalvojęs. Galbūt viskas išeis į naudą – turime tikėtis, kad taip ir bus“. 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš ketverius metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, patapšnoti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Po dvejų metų draugystės pora 2019 metais susižadėjo.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“.

„Mums smagu leisti laiką kartu. Ji – nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad Jennifer – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“, – susižavėjęs kalbėjo sportininkas.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas (16 nuotr.)
+10