J.Lopez sugrįžta į ekranus: romantinėje komedijoje nusifilmavo su O.Wilsonu ir Maluma

Filmo „Atsitiktinis jaunikis“ kadras
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Netrukus kinuose pasirodysianti romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ (angl. „Marry Me“) yra pirmasis Jennifer Lopez pasirodymas vaidinant filme nuo 2018 m. romantinės komedijos „Antrasis šansas“ (angl. „Second Act“), todėl dainininkė džiaugiasi sugrįžusi į kino pasaulį.

Šį kartą ji vaidina popžvaigždę Kataliną „Ketę“ Valdez, kuri ruošiasi ištekėti už „Grammy“ laimėtojo Bastiano, kurio vaidmenį atlieka Kolumbijos dainininkas Maluma. Tačiau prieš ceremoniją, surengtą garsiausioje pasaulyje „Madison Skver Garden“ arenoje, ji perskaito straipsnį, kad jos būsimas vyras ją apgaudinėjo su jos padėjėja.

Pasirodžiusi su nuometu scenoje Ketė pamato atsitiktinai „Tekėk už manęs“ plakatą laikantį vyrą ir spontaniškai ištaria jam „Kodėl gi ne? Taip. Tekėsiu už tavęs.“

Paaiškėja, kad tai vidurinės mokyklos matematikos mokytojas Čarlis, kurio vaidmenį atlieka aktorius Owenas Wilsonas, kurį čia su dukra atsivedė jo geriausia draugė Parker.

Filmo „Atsitiktinis jaunikis“ kadras

Naujoji pora sutinka su įžadais ir taip prasideda neįtikėtina meilės istorija.

Pati Jennifer Lopez mano, kad šis filmas yra gaivaus oro gurkšnis po pandemijos.

„Žinau, kad visi mes daug galvojome apie tai, kokie filmai nukels žiūrovus nuo sofos ir atves į kino teatrus. Na, aš vieną sukūriau“, – sako J.Lopez.

„Šis filmas turi ką pasiūlyti įvairiems žiūrovams – muzikos, emocijų, romantikos,  ir komedijos... Tai vienas iš tų filmų, dėl kurių jautiesi gerai, o kas tokiems jausmams nepasiruošęs po paskutinių pusantrų metų?“ – klausia dainininkė ir aktorė.

Filmo „Atsitiktinis jaunikis“ kadras

Romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ taip pat yra pirmas kartas, kai Jennifer Lopez dainuos filme nuo muzikos žvaigždės Selenos Quintanilla-Perez vaidmens 1997 m. draminiame miuzikle „Selena“.

Tiesa, Jennifer Lopez gali netrukus iškelti vestuves ir realiame gyvenime, bet tai įvyktų ne su nepažįstamuoju. Jennifer Lopez praėjus 19 metų po pirmojo pasimatymo šių metų pradžioje atgaivino romantinius santykius su aktoriumi Benu Afflecku.

Pora buvo nutraukusi savo sužadėtuves 2004 metais ir abu susituokė su kitais žmonėmis bei susilaukė vaikų.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Vida Press“ nuotr.

Porai artimi šaltiniai teigia, kad jie „kol kas nejaučia poreikio susižadėti ar net susituokti“.

Tuo tarpu ne asmeniniame gyvenime, o kino pasaulyje Jennifer Lopez priduria, kad po daugiau nei dviejų dešimtmečių kuriant filmus, nervai, susiję su nauju vaidmeniu, atslūgo.

„Manau, kad visada reikia džiaugtis nauju vaidmeniu, naujame filme, – sako J.Lopez. – Ir aš filmus kuriu taip ilgai, kad jau nebesinervinu. Būna drugelių pilve, bet tai – ne nervai.“

Romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ Lietuvos kinuose nuo vasario 11 d.

Skaitykite daugiau