J. Stambrauskaitė pristato „Le Mirage” naujienas – modeliu tapo ir Natalija Bunkė

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-18 16:20
AA

Vos prieš kelias dienas iš atostogų Turkijoje grįžusi Justina Stambrauskaitė, pristatė savo prekinio ženklo naujieną. Elegantiški paplūdimio chalatai papildė „Le Mirage” asortimentą, kuriuos mergina įamžino vasariškoje fotosesijoje.

„Jau seniai planavau pristatyti šią naujieną, tačiau vis neradau tinkamos vietos fotosesijai – juk vasarai skirto drabužio nefotografuosi sniego apsuptyje”, – juokėsi Justina. Mergina tikina, kad šį kartą atostogas puikiai suderino su darbu ir džiaugiasi pagaliau galėdama pasidalinti įamžintu rezultatu.

Lengvi bei elegantiški paplūdimio chalatai praplėtė merginos kuriamo prekinio ženklo įvairovę. „Stengiausi sukurti tokį drabužį, kurį vilkėdama moteris jaustųsi patogiai ir nevaržomai, todėl didelį dėmesį skyriau medžiagai – rinkausi nesiglamžantį, lengvai krentanti audinį. Kartu nepamiršau ir nėrinių, kurie jau tampa „Le Mirage” vizitine kortele”, – pasakojo J. Stambrauskaitė.

Justina Stambrauskaitė pristato paplūdimio chalatus / Asmeninio archyvo nuotr.


Drauge atostogavusi Natalija Bunkė, taip pat mielai dėvėjo Justinos kurtus paplūdimio drabužius. „Juokavome, kad pusės lagamino turinio galėjome neimti, kadangi jo net neprireikė, nes puikiai pasitarnavo chalatai. O ir kitų poilsiautojų dėmesį traukė – ne viena moteris teiravosi, kur galėtų įsigyti šiuos aprėdus”, – kelionės prisiminimais dalijosi Justina.

Versli mergina tikina, jog tai ne paskutinės jos kuriamos prekinio ženklo naujienos ir jau visai netrukus pateiks dar didesnių staigmenų.

Justina Stambrauskaitė pristato apatinių drabužių ženklo „Le Mirage“ naujienas (10 nuotr.)
+4