J. Stambrauskaitė pristato „Le Mirage” žiemos kolekciją

Žmonės.lt fotomontažas / A. Berlinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nenumaldomai artėjant didžiausioms metų šventėms, Justina Stambrauskaitė (25) pristato naują prekinio ženklo „Le Mirage” kolekciją. Naujų modelių braletės, kelnaitės, kūno juostos bei chalatai, siuvinėti inicialais, galės papildyti kiekvienos moters drabužines.

Naujoji „Le Mirage” kolekcija pasipildė ne tik jau pamėgtais, nėriniuotais modeliais, bet ir naujais, kurtais iš įvairių spalvų atlaso, gaminiais. „Ir šį kartą likau ištikima nėriniams – jie figūruoja visuose mūsų gaminiuose, tačiau visada stengiuosi atsižvelgti į klienčių pageidavimus. Šis kartas – ne išimtis, todėl kolekciją papildėme naujiena – įvairiaspalvio atlaso braletėmis”,- pasakoja Justina.

Justinos Stambrauskaitės perkinio ženklo „Le Mirage“ braletės / A. Berlinsko nuotr.

Be jau minėtų bralečių, mergina „Le Mirage” asortimentą papildė ir kūno juostomis. „Šis kūno aksesuaras dėvimas tiek ant nuogo kūno, tiek ant turimų liemenėlių, o kai kurios moteris jas dėvi ir ant drabužių. Kūno juostų kaina – nuo 10eu., tad tai puiki ir nebrangi dovana mylimai merginai ar puikiai draugei.“, - teigia J. Stambrauskaitė.

Žmonės.lt fotomontažas / A. Berlinsko nuotr.

Norint išskirtinės elegancijos, mergina siūlo chalatus, siuvinėtus inicialais. „Šiuos chalatus jau kurį laiką galima įsigyti mūsų Facebook puslapyje. Jų išskirtinumas – kiekvienos moters pasirinkti inicialai, siuvinėti itin aukštos kokybės siūlais. Tokie chalatai – išskirtinė dovana tiek sau, tiek brangiam žmogui, - teigia „Le Mirage” įkūrėja.

„Le Mirage” asortimenta įsigyti galima Facebook paskyroje – LeMirage.Shop.

Justina Stambrauskaitė pristato „Le Mirage“ ženklo naujienas (15 nuotr.)
+9

Skaitykite daugiau