J.Stathamas ir R.Huntington-Whiteley susilaukė antro vaiko: gimimo data – ypatinga

Rosie Huntington-Whiteley ir Jasonas Stathamas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Jasonas Stathamas ir jo ilgametė mylimoji Rosie Huntington-Whiteley gyvena pakiliomis nuotaikomois – prieš kelias dienas jie susilaukė antros atžalos. Džiugia žinia pasidalijo patys tėvai ir atskleidė keletą svarbių detalių.

Savo kūdikio gimimu tiek Rosie, tiek Jasonas nusprendė pasidžiaugti ir socialiniuose tinkluose. Būtent čia ir nugulė pirmosios naujagimės nuotraukos, o šalia jų – ir vardas.

„Isabella James Statham. 2.2.22“, – socialiniame tinkle naujagimės dukros vardą atskleidė modelis.

Primename, kad džiugia žinia pora pasidalijo praeitų metų rugpjūčio 19 d. Modelis į savo socialinio tinklo paskyrą patalpino nuotraukas, tarp kurių buvo ir išryškėjusį Jasono Stathamo mylimosios pilvuką įamžinusios fotografijos. Po jomis – grotažymė su žodžiais „antras roundas“.

Be to, porai tai jau antroji atžala. 2017-aisiais jiems gimė sūnus, kurį pavadino Jacku Oscaru Stathamu. Na, o pernai Rosie Huntington-Whiteley užsiminė jau norinti gausesnės šeimos. Rodos, ši svajonė išsipildė.

„Mums pasisekė, kad šiuo metu galime daug laiko praleisti drauge. Po kelių mėnesių jam sueis treji, kuo patikėti vis dar negaliu. Dabar mokomės daryti į puoduką“ – klausimų ir atsakymų sesijoje instagrame kasdienio gyvenimo detalėmis dalijosi modelis.

Sekėjams pasiteiravus, ką iš kiekvieno tėvo paveldėjo poros sūnus, Rosie Huntington-Whiteley juokavo besididžiuojanti, kad Jackas kalba su labai ryškiu anglišku akcentu“ ir turi „itin skardų balsą kaip Jasono“. O kalbant apie išvaizdą, poros sūnus labai panašus į mamą, kai ši buvo maža, bet jo akių spalva – tokia pati kaip tėčio, pridūrė ji.

Jasonas Stathamas ir Rosie Huntington-Whiteley susipažino 2009-aisiais. 2016-aisiais pora patvirtino sužadėtuvių gandus drauge pasirodžiusi ant „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo.

Fotogalerija:

Jasonas Stathamas ir Rosie Huntington-Whiteley (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau