J.Statkevičius apie kritiką grožio specialistų asociacijos vadovei: „Norėjau, kad būtų geriau ir gražiau“

Juozas Statkevičius / LNK nuotr.
Juozas Statkevičius / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-02 11:22
AA

Dizaineris Juozas Statkevičius savo vardą užsitarnavo ne per vieną naktį. Jo nuopelnus garsinant Lietuvą mados industrijoje būdų galima vardinti be perstojo, rašoma LNK pranešime spaudai. Metai bėga, o J.Statkevičius nesustoja ir nuolat stebina naujienomis. Pristatydamas trečiuosius savo vardinius kvepalus, dizaineris pasidalino ir antrųjų kvepalų atsiradimo istorija.

„Labai įdomi istorija. Žmonės turbūt net neįsivaizduoja kaip antrieji, raudonieji kvepalai, atsirado. Jie labai moteriški, vakariniai. Truputėlis feromono, „Mulen Ružo“ atmosfera, kuomet šimtas gražuolių kilnoja kojas. Tad kvepaluose yra ir odos molekulė, ir prakaito molekulė, vienu žodžiu, grynas seksas. Ir vakarinis momentas, kai eini tikru, klampiu raudonu kilimu. Šis kvapas būtent toks: ryškus, naglas, įžūlus“, – laidoje „Šeškinės 20“ kvepalų receptu dalinasi J.Statkevičius

Drąsus, ekstravagantiškas, savo nuomonės nebijantis reikšti viešoje erdvėje J.Statkevičius tikina, nieko įžeisti nenorintis, o atvirkščiai, kritikuoja tik tam, kad pagelbėtų.

„Kai Juozas ateina į laidą, jis visas kritikuoja: ir ta baisiai atrodo, ir ta baisiai atrodo, ir ta, ir ta...“, –  laidos svečią provokuoja vedėjas Giedrius Savickas.

Juozas Statkevičius / MIKITA nuotr.

„Jau, Giedriau, tikrai ne taip. Aš visada noriu padėti. Kad ir kalbant apie situaciją su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidente. Juk dabar, praėjus keliems mėnesiams, ji galėtu balotiruotis į ministres ar dalyvauti grožio konkursuose. Kokia šukuosena! Plaukas iškeltas, antakiai išdažyti, akiniai madingiausi, auskaras kabo, žvanga. Ar aš blogo norėjau? Man sakė, kad aš tyčiojausi... Tikrai ne, aš norėjau, kad būtų geriau ir gražiau! Čia juk televizija, estetika turi būti, visi turi būti gražūs, puikiai sutvarkyti“, – teigia Juozas Statkevičius.

Anot dizainerio, žmogus, kuris dirba televizijoje, arba turi joje reikalų, visuomet turi atrodyti nepriekaištingai ir ne kitaip.

„Štai, pavyzdžiui, diktorės. Aš stebiuosi, juk tokios gražios moterys, nuostabios, istorinės, viskas fainiai. Tai būkit geri, uždėkite vyriškus marškinius, užriškit gražų šalikėlį, kiek galima žiūrėti į tuos plisuotus kaklus! Kas ten viską prižiūri? Duokit meno vadovą, aš jam išpersiu kailį“, –  kalba Juozas.

Juozas Statkevičius/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

LNK laida „Šeškinės 20“, kurioje Juozas Statkevičius atvirai su vedėjais kalbėsis pačiomis pikantiškiausiomis temomis – trečiadienio vakarą, 20 val.