Jacko Osbourne'o žmona Lisa Stelly patyrė persileidimą

Jackas Osbourne'as ir Lisa Stelly / AOP nuotr.
Jackas Osbourne'as ir Lisa Stelly / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-09-06 14:04
AA

Jacko Osbourne'o (27 m.) šeimoje šiuo metu tvyro liūdnos nuotaikos – jo žmona Lisa Stelly (26 m.) neteko kūdikio.

Lisa Stelly liūdną žinią pranešė savo tinklaraštyje „Raddest Mom“. Persileidimą Lisa patyrė praėjusią savaitę ir, kaip pati rašo, privalėjo pirmiau pati apsiprasti su šia mintimi prieš pranešdama viešai.

„Tai sunkiausias dalykas, kokį mes abu esame patyrę. Tokiais sunkiais momentais kaip šis svarbu neprarasti vilties ir optimizmo. Mes niekada nesužinosime, kodėl tokie dalykai vyksta. Viskas, ką mes galime padaryti – tai tikėti Dievu ir žinoti, kad jis yra suplanavęs kiekvieno iš mūsų gyvenimą“, – rašė Lisa.

Apie tai, kad jųdviejų šeima pagausės, Lisa ir Jackas pranešė rugpjūčio pradžioje. „Aš esu antrame trimestre, jaučiuosi puikiai ir stengiuosi nevalgyti visko, kas pakliūna į mano akiratį“, – nenujausdama nieko blogo tada sakė Lisa.

16-os mėnesių dukrelę Pearl auginančiai porai šių metų pabaigoje turėjo gimti sūnus.

Lisa ir Jackas susipažino 2011-ųjų vasarą naktiniame klube, o iki sužinant apie nėštumą kartu teprabuvo vos tris mėnesius. Jackas savo nėščiai merginai pasipiršo rudenį, o jųdviejų pirmagimė Pearl gimė 2012-ųjų balandžio 24 d. Tų pačių metų rudenį Jackas ir Lisa susituokė Havajuose.