Jamaikoje susituokė aktoriai K.Dunst ir J.Plemonsas: „taip“ ištarė po šešerių metų draugystės

Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas / „Scanpix“ nuotr.
Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-09 13:13
AA

Vestuves atšoko dar viena Holivudo aktorių pora – Kirsten Dunst (40) ir Jesse'is Plemonsas (34). Du vaikus auginantys mylimieji savo santykius įtvirtino Jamaikoje, po šešerių kartu praleistų metų.

Aktoriai Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas meilę vienas kitam prisiekė Jamaikoje vykusios ceremonijos metu. Anot pagesix.com šaltinio, pora susituokė prabangiame „GoldenEye“ vilų, kotedžų ir paplūdimio namelių komplekse Ocho Riose.

Vieta, kurioje susituokė pora, garsėja kaip įkvėpimo šaltinis. Būtent čia Ianas Flemingas parašė savo romanus apie Džeimsą Bondą, o Stingas sukūrė dainą „Every Breath You Take“.

Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas / „Scanpix“ nuotr.

Žinią apie įvykusias vestuves portalui „Page Six“ patvirtino ir K.Dunst atstovas, bet nuo išsamesnių komentarų bent jau kol kas susilaikė.

„Galiu tik patvirtinti, kad jie susituokė. Jokių kitų detalių nepateiksime“, – tik tiek pakomentavo jis.

K.Dunst ir J.Plemonsas susipažino 2015 m., kai seriale „Fargo“ vaidino sutuoktinių pora.

Tačiau susitikinėti pradėjo tik 2016 m. – po to, kai K.Dunst išsiskyrė su ankstesniu savo mylimuoju Garrettu Hedlundu.

Pora susižadėjo 2017 m. sausio mėnesį, per „Auksinių gaublių“ apdovanojimų savaitgalį.

2018 m. pavasarį Kirsten ir Jesse'is susilaukė sūnaus Enniso, o 2021-aisiais – sūnaus Jameso Roberto.

Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas / „Scanpix“ nuotr.

Šių metų pradžioje abu aktoriai buvo nominuoti „Oskarui“ už vaidmenis filme „Šuns galia“, kuriame jie vėl įkūnijo jaunavedžius.

Vasario mėnesį K.Dunst leidiniui „LA Times“ pasakojo, kad ji ir J.Plemonsas „vadina vienas kitą vyru ir žmona“, tačiau vestuves buvo atidėję dėl COVID-19 pandemijos ir antrojo vaiko gimimo.

„Mes tiesiog neplanavome vestuvių. Nenorėjau būdama nėščia tuoktis, rengti vakarėlio ir negalėti su visais linksmintis“, – tąsyk aiškino aktorė.

Leidiniui „New York Times“ Kirsten yra pasakojusi, kuo ją sužavėjo Jesse'is: „Mes buvome du žmonės, kurie dirbo labai panašiai, ir jautėmės tarsi sielos draugai. Žinojau, kad jis bus mano gyvenime amžinai.“

Apie nepamirštamą pažintį su mylimąja pasakojo ir J.Plemonsas: „Iškart, be didelių žodžių, pažvelgiau jai į akis ir pamačiau gražų, mielą, nesuvaidintą, draugišką žmogų, koks ji ir yra.“

Kirsten Dunst ir Jesse'is Plemonsas (13 nuotr.)
+7