Janet Jackson tapo mama: 50-metė dainininkė susilaukė sūnaus

Janet Jackson / „Scanpix“/AP nuotr.
Janet Jackson / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-04 00:12
AA

Dainininkė Janet Jackson (50) su vyru Wissamu Al Mana (42) susilaukė jųdviejų pirmagimio, praneša People.com. Tėvai berniukui jau išrinko vardą.

„Janet Jackson ir jos vyras Wissamas Al Mana labai džiaugiasi galėdami pristatyti savo gimusį sūnų Eissą Al Maną, – pranešė dainininkės atstovas. – Janet gimdymas praėjo sklandžiai, be streso ir dabar ji ilsisi.“

Janet Jackson ir Wissamas Al Mana / „Scanpix“/AP nuotr.

Mažylis Eissa gimė antradienį, sausio 3 dieną.

Kūdikio tėvas – Janet Jackson sutuoktinis, verslininkas iš Kataro Wissamas Al Mana. Pora po dvejų draugystės metų slapta susituokė 2012 metais – tai trečioji Janet Jackson santuoka.

Dėl nėštumo popmuzikos žvaigždė Janet Jackson 2016 metais atšaukė savo pasaulinį koncertų turą, įskaitant ir balandį Kaune turėjusį įvykti šou.

Ne pirmas vaikas?

2016 metų rugpjūtį pasirodė žinia apie Jacksonų šeimos paslaptį. Buvęs Janet brolio Michaelo Jacksono gydytojas Conradas Murray, keletą metų praleidęs kalėjime už netyčinį popkaraliaus nužudymą, savo biografijoje rašo, kad Janet Jackson kartą jau gimdė, o savo pirmagimę dukrą atidavė įvaikinti. Ar tai tiesa, Jacksonų šeima nekomentuoja.

Dainininkė Janet Jackson (33 nuotr.)
+27
Janet Jackson ir Wissamas Al Mana / „Scanpix“/AP nuotr.