Jaručio golfo festivalyje – ir Monikos Liu naujas mylimasis Antanas Sadauskas

„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis  / Evaldo Rudžio nuotr.
„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis / Evaldo Rudžio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-07-06 11:35
AA

Praėjusį šeštadienį Europos centro golfo klube praūžė unikalaus formato vienos dienos „JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis. Jį organizavęs dainininkas Justinas Jarutis džiaugiasi sulauktu dalyvių susidomėjimu ir į žaliuosius aikštynus susirinkusiais žmonėmis, kurie ne tik rengtame turnyre azartiškai varžėsi dėl įspūdingų prizų, bet ir pasinaudojo galimybe tiek iš arti susipažinti su golfo sportu, tiek smagiai praleisti laiką geros muzikos fone.

Saulėtą vidurvasarį organizuotas golfo sportą ir muziką apjungiantis renginys pritraukė virš tūkstančio dalyvių. Unikalaus formato šventės organizatorius ir sumanytojas dainininkas Justinas Jarutis pasakoja besidžiaugiantis pasisekusiu vienos dienos festivaliu, mat pavyko pritraukti ne tik išskirtinių rėmėjų, bet ir visą būrį dalyvių, kurie su šeimomis, vaikais ir net augintiniais mėgavosi pramogomis, gera muzika bei išbandė savo jėgas golfo turnyre.

„Esu labai laimingas, nes viskas praėjo net geriau nei tikėjomės. Turnyro laimėtojų peržaidimas papildė renginio programą stipriomis emocijomis ir buvo tiesiog nuostabu matyti visų laimingus veidus. Organizavimo darbai, trukę pusę metų, taip pat vyko itin sklandžiai, gausybę partnerių patikėjo festivalio netradiciniu konceptu ir geranoriškai sutiko prisijungti prie jo įgyvendinimo. Labiausiai nerimavome dėl oro, visgi šventė vyko lauke, tačiau dangus dovanojo saulę ir iki šiandien vis dar girdime dalyvių atsiliepimus, jog buvo jaukus bei šiltas renginys, kuriame golfo žaidimą papildė ne tik muzika, bet ir smagios edukacijos, orientuotos į visą šeimą“, – įspūdžiais dalinasi J.Jarutis.

Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.

Tarp festivalio dalyvių – Monikos Liu mylimasis Antanas Sadauskas

Festivalio pagrindiniame akcente – golfo turnyre – dalyvavo net 88 paties Justino kviesti žaidėjai, tarp kurių buvo ir žinomi komikai Mantas Katleris bei Antanas Sadauskas. Visi dalyviai rungtyse varžėsi komandomis po 2 žmones ir nors dėl didžiojo prizo gamtai draugiško elektromobilio KIA EV6 pergalės išplėšti nepavyko niekam, arčiausiai duobutės kamuoliukas nuskriejo per 1 metrą. Bet džiaugtis turėjo kuo ir dar bent dešimtis dalyvių, gerus rezultatus parodę kitose rungtyse. Turnyro pirmos grupės nugalėtojais tapo Rugilė Pauliukonytė ir Donatas Pauliukonis, antrosios grupės – Žydrūnas Skolskis ir Mindaugas Jakutis, o trečiosios – Auridas Franckevičius ir Rūta Laurikaitytė-Franckevičė.

„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis / Evaldo Rudžio nuotr.
„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis / Evaldo Rudžio nuotr.

Sėkmė šypsojosi ir specialiųjų rungčių laimėtojams: toliausią smūgį moterų kategorijoje atlikusi Rugilė Pauliukonytė, o vyrų – Edvinas Boroška džiaugėsi sporto klubo „Re.Formatas“ metinėmis narystėmis, per 33 sekundes greičiausią duobutę įveikusių Edgaro Butrimo ir Edvino Boroškos lauks „Redbull“ įsteigtas pasivažinėjimas su pačiu pasaulio ralio-reidų čempionu Roku Baciuška, na, o artimiausią smūgį atlikęs Vilniuje gyvenantis australas Shannon Mascarenhas namo grįžo su laimėtu rėmėjo „GrillMan“ įsteigtu „Char-Broil“ griliu.

Stebėti turnyro susirinkę festivalio dalyviai taip pat visą dieną mėgavosi partnerių miestelio pramogomis, maisto zona, scenoje vykusiais pokalbiais ir golfo pamokomis, o šventinį reginį vainikavo grupės „Garbanotas“ bei atlikėjų GJan ir Vaido Baumilos pasirodymai.

„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis / Evaldo Rudžio nuotr.

„Šiek tiek neįprastas, bet labai malonus jausmas stebėti koncertus ne nuo scenos, o iš šono truputį atsitraukus. Vis tik, šis festivalis man buvo apie golfą, šeimininkavau aikštyne ir ridenau kamuoliukus, su plačia šypsena matydamas tokį kiekį susirinkusių žmonių, kiek rodos dar nėra buvę jokiame golfo renginyje“, – teigia organizatorius.

Paklaustas apie festivalio pakartojimą, Justinas neatmeta tokios galimybės. Nors tai buvo pirmasis jo bandymas dideliu renginiu apjungti dvi aistras – golfą ir muziką, mintys kitą vasarą vėl sukviesti entuziastus į vieną vietą jau palengva sukasi jo galvoje.

„Apie kitus metus kalbėti dar tikrai per anksti, tačiau sulaukiant tokio kiekio teigiamų atsiliepimų ir iš renginio dalyvių girdint norą vėl tokiam renginiui sugrįžti, mintys, idėjos bei vizijos kyla tikrai geros. Organizuodamas šį festivalį turėjau tikslą, jog Lietuvoje atsirastų daugiau žmonių, mylinčių golfą, o matydamas, kad šventėje su šiuo sportu noriai pažindinosi visos amžiaus grupės, nuo vaikų iki senjorų, jaučiuosi išpildęs sau išsikeltus lūkesčius“, – sako J.Jarutis.

„JJ‘s Golf & Music Festival“ festivalis (42 nuotr.)
+36