Jasaičių namuose – šventė: krepšininko sūnui Dominykui suėjo 5-eri

Oksana ir Simas Jasaičiai paminėjo sūnaus Dominyko gimtadienį / Adam Aleksejėvič nuotr.
Oksana ir Simas Jasaičiai paminėjo sūnaus Dominyko gimtadienį / Adam Aleksejėvič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-20 13:43
AA

Praėjusį ketvirtadienį krepšininkas Simas Jasaitis su žmona, „Oksanos Pikul grožio namų“ savininke Oksana Pikul-Jasaitiene ir dideliu būriu šeimos draugų atšventė sūnaus Dominyko penktąjį gimtadienį.

Šeima jau penktus metus iš eilės rengia sūnui didelę gimtadienio šventę: „Į sūnaus gimtadienį kiekvienais metais sukviečiame artimiausius žmones: šeimos narius, draugus. Mūsų aplinkoje yra daug gausių šeimų, kai kurios turi net po keturis vaikus, todėl visada sulaukiame būrio svečių. Šie metai – ne išimtis, į gimtadienį susirinko apie 40 svečių“, – pasakoja O. Pikul–Jasaitienė.

Dominyko gimtadienio šventė vyko pramogų erdvėje „Kakės Makės pasaulis“. „Šiemet norėjome kažko kitokio ir naujo, todėl išsirinkome dar neišbandytą vietą. Be to, mus iškart patikino, kad šventės vietoje yra laikomasi visų saugumo reikalavimų, nuolat dezinfekuojamos patalpos ir paviršiai. Dabartinėmis aplinkybėmis saugumas mums buvo labai svarbus“, – apie pasirinktą erdvę pasakoja O. Pikul–Jasaitienė.

Oksana ir Simas Jasaičiai paminėjo sūnaus Dominyko gimtadienį (38 nuotr.)
+32

Dominyko gimtadienyje vyravo vandens tema: „mėgstamiausia sūnaus televizijos laida yra dokumentika, kuri vadinasi „Upių pabaisos“, tad galvojant gimtadienio temą, kitų idėjų net neturėjome“, – su šypsena prisimena O. Pikul–Jasaitienė.

Oksana ir Simas Jasaičiai paminėjo sūnaus Dominyko gimtadienį / Adam Aleksejėvič nuotr.

Šventėje netrūko įvairių pramogų: be žaidimų kambaryje esančių karstyklių, kliūčių ruožų, tinklų labirintų ir čiuožyklų, vaikai galėjo mėgautis tradiciškai Dominyko gimtadienyje apsilankančių gigantiškų meškų pasirodymu, taip pat muilo burbulų šou, kuriuos įgyvendino Olga Scerniawskaja. Vakarėlio metu vaikams buvo daromos laikinos spalvotos tatuiruotės, o Dominyką su gimtadieniu pasveikino ir pats Kakės Makės Monstras Mamaisa.

Oksana ir Simas Jasaičiai paminėjo sūnaus Dominyko gimtadienį / Adam Aleksejėvič nuotr.

Organizuodami sūnaus gimtadienio šventę, Jasaičiai savo ir sūnaus idėjoms išpildyti pasitelkė pagalbą: „Kad ir kiek džiaugsmo mums teikia sūnaus gimtadienio organizavimas, dėl didelio užimtumo ir laiko stokos be partnerių pagalbos to padaryti negalėtume. Kiekvienas prisidėdamas sukūrė tikrą Dominyko svajonių gimtadienį“, – pasakoja O. Pikul– Jasaitienė.

Tikrąjį sūnaus gimtadienį šeima atšventė dar praėjusį antradienį, namuose. Nuo tėčio Dominykas gavo krepšinio lanką, o mama sūnui padovanojo žaislinį traukinį, kuris vaikui primins neseniai vykusią kelionę su močiute į Trakus, kuri Dominykui labai patiko.