Jau ieškokite spalio mėnesio „Laimės“ su rudens tendencijų gidu!
Rugsėjo 20 dieną prekybos vietose pasirodysianti spalio mėnesio „Laimė“ išeina su papildomu leidiniu „LAIMĖ Stilius“.
Paprasčiau būtų išdėstyti Niutono binomo formulę, nei mėginti paaiškinti dabartinę madą. Tačiau prasidedant sezonui kartais reikia banalaus atsakymo, kokie pločiai, ilgiai ir siluetai dabar yra „patys pačiausi“. Tam dukart per metus – rudenį ir pavasarį – ir rengiame tendencijų gidą „LAIMĖ Stilius“.
Žurnalo vidiniuose puslapiuose taip pat netrūksta mados: pateikiame naujausių, aktualiausių sezono pirkinių gidą ir ryškiausias kryptis, kaip visuomet rekomenduojame 24 daiktus, kuriems sakome „taip“, ir siūlome susipažinti su drabužiais, kurie kažkada virs mados klasika ir bus aptarinėjami būsimųjų kartų.
Nuo spalio mėnesio žurnale startuoja mados apžvalgininko (ir kartais kritiko) Arnoldo Remeikos-Bomberio autorinė skiltis „Suprasti madą“: kiekviename numeryje kartu su išskirtiniais pašnekovais autorius narplios mados rebusus ir bandys kartu suprasti madą. Pirmasis rubrikos svečias – tarp Londono, Berlyno ir Paryžiaus gyvenantis jaunas, tačiau ambicingas kostiumo dizaineris, vizualinio meno kūrėjas Benas Baranauskas, jau sulaukęs tarptautinio pripažinimo („Atsparus suvaržymams“, p. 148).
Kviečiame ir į Arnoldo pažintinių renginių ciklą, kur penkis rudens vakarus su penkiolika lektorių jis bandys kartu įminti visas mados paslaptis.
Paslapčių turi ne tik mada, jų apstu visatoje ir kasdieniame mūsų gyvenime. Kaip atrasti savo pašaukimą? Kaip išdrįsti imtis to, ko visada norėjai, apie ką svajojai? Šį klausimą svarstome spalio mėnesio numeryje kartu su viršelio heroje Skaiste Semenike („Gerai, kad esu kovotoja!“, p. 35), pašėlusiu urbanistinio šokio mokyklos „Low Air“ duetu Airida Gudaite-Žakevičiene ir Laurynu Žakevičiumi (Gedimino Žilinsko fotosesija – įspūdinga!) („Skraidantys kūnai“, p. 44), dalykinį į naro kostiumą iškeitusiu ir į Tailandą su šeima gyventi išvykusiu Tomu Kupečiu („Džentelmenas naro kostiumu“, p. 62), smuikininke Lora Kmieliauskaite („Loros kasdienybės magija“, p. 144) ir trimis jaunais talentais – Marija Palaikyte, Justinu Vilučiu ir Algirdu Šochu, – patyrusiais išbandymą užsieniu („Talento išbandymas užsieniu“, p. 52).
Pašnekovų patirtis rodo, kad žengti savo keliu ne visada būna paprasta, nes išeiti iš vadinamosios komforto zonos drįsta toli gražu ne kiekvienas. Kaip pavyko jiems? Įsibėgėjantis ruduo – tinkamas metas šiek tiek stabtelėti ir ne tik paskaityti įkvepiančias „Laimės“ herojų „pabudimo“ istorijas, bet ir apmąstyti savo pačių kelią.
Kas vyksta mūsų smegenyse, kai jaučiame laimės ir pilnatvės jausmus? Arba kai ryžtamės pokyčiams? Apie tai – labai įdomus pokalbis su neuromokslininke Urte Neniškyte („Laimės laboratorija“, p. 115). O kaip gi kūnas?
Alexandriai Whitaker – 24-eri ir jai diagnozuotas krūties vėžys. „Niekada nemaniau, kad man galėtų diagnozuoti vėžį. Pagal logiką (ir statistiką!) aš – visiška anomalija.“ Mergina dalijasi savo patirtimi kovojant su šia liga (beje, spalis – kovos su krūties vėžiu mėnuo, ir medikai įspėja, kad krūties vėžys neretai diagnozuojamas ir vyrams, tad sveika pasitikrinti ir jiems) bei konstatuoja svarbų dalyką: „Po to, ką mano kūnui teko išgyventi, niekada nereikšiu jam pretenzijų. Kai jaučiu, kad nuotaika prastėja, tuojau pat pradedu kalbėtis su juo ir sugalvoju 5 dalykus, už kuriuos jam esu dėkinga. Kūnas padeda man išgyventi, daro mane stipresnę“ („Laiku sugauti“, p. 122). Jei taip darytume kiekvienas, galbūt nebereikėtų gėdytis savęs nuotraukose ar... lovoje („Kūno pozityvumas ir seksualumas“, p. 120).
Meilės savo kūnui, savo gyvenimui ir drąsos žengti savo keliu! Ir nepaleiskite laimės iš savo rankų: prenumeruoti laimingų žmonių žurnalą „Laimė“ pigiau, nei pirkti (nuo 2,08 vietoje 3,89 Eur).