Jau pasirodė naujas „Laimos“ numeris!

Laima 10(289) cover RGB
Laima 10(289) cover RGB
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-22 11:55
AA

Spalio mėnesio „Laimos“ viršelio herojės – smėlio aikštelės karalienės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

Stipriausia Lietuvos paplūdimio tinklinio komanda kantriai kyla į pasaulio paplūdimio tinklininkių elitą – įvairiuose šio sezono turnyruose efektingai laimėti medaliai, iškovota teisė rungtis tarp geriausių komandų Europos čempionate ir svajonė po trejų metų kautis olimpinėse žaidynėse Tokijuje labai reali. Tačiau mūsų pokalbis – ne tik apie sportines ambicijas, bet ir apie moterišką draugystę, artimiausius žmones ir apie tą nelemtą išsiskyrimą, kuris kaip tik ir padėjo atrasti tai, ką Ieva ir Monika šiandien vadina savo raktu į sėkmę.

Kaip visada „Laimoje“ jūsų laukia ne vienas intriguojantis pašnekovas: į modelio karjeros aukštumas įkopusi Edita Vilkevičiūtė, visų geidžiamas dizaineris Michaelas Korsas, saugų ir aprūpintą gyvenimą į pagalbą kitiems išmainiusi drąsi moteris Viktorija Grežėnienė, kaip niekad atviras aktorius Audrius Bružas... Psichologijos rubrikose – ir laimės receptai, ir skyrybų instrukcijos; namų skiltyje – daniškos stilingo gyvenimo pamokos; mados, grožio, sveikatos puslapiuose – jau įprastos ir netikėtos temos. Kartu su „Laima“ šįkart – ir atsinaujinęs „LAIMA. Stilius“: 2017–2018 m. rudens–žiemos kolekcija.

Mados tendencijos keičiasi, o „LAIMA. Stilius“ lieka – tik jo formatas kinta greitu nūdienos ritmu. Mažiau teksto, daugiau paveikslėlių, kuriuos galima naudoti kaip popierinį pinterestą. Svarbiausia – nepavėluoti į mados traukinį.