Jauki mada: minkštų ir šiltų rudens derinių įkvėpimai

Jaukūs rudens deriniai
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Kasryt, kai už lango siaučia gūsingi rudens vėjai ir darganos, vis sunkiau išlipti iš šilto guolio. Ką gi – pats metas tą šilumą ir jaukumą perkelti į spintą. Minkšti ir šilti rudeniški deriniai ne tik apsaugos nuo vėsos, bet ir atrodys stilingai.

Pasteliniai žemės atspalviai

Pastaruoju metu kalbama, kad baigėsi laikai, kai tam tikras spalvas priskirdavome tam tikram sezonui. Dabar nebesvarbu – vasara ar ruduo, madingos ir ryškios, ir blankesnės spalvos. Vis dėlto spaudžiant šaltukui tarsi savaime norisi jaukių rusvų ir žemės atspalvių, minkštų ir malonių audinių. Tad rudenį bėgti nuo stereotipiniais vadinamų rusvų atspalvių neverta.

Jaukūs rudens deriniai

1., 2. „H&M“, 3., 6. „Zara“, 4. „Aldo“, 5. „Stradivarius“

Rinktis galite iš plačios paletės: balintos kavos, kakavos, karamelės, smėlio, pilkšvi, pudros, balkšvi, pasteliniai rausvi ir dar galybė kitų jaukų įvaizdį kuriančių atspalvių. Jeigu trūksta ryškumo, pasidažykite sodriau lūpas arba pasipuoškite raštuotu aksesuaru.

Jaukūs rudens deriniai

1. „Stradivarius“, 2., 6. „Aldo“, 3., 7. „Reserved“, 4. „H&M“, 5. „Bershka“

Megztinių glėbyje

Rudenį gatves nukloja lapai, o mūsų spintas – nauji megztiniai. Šį sezoną madingi didesni, iš minkštų ir pūkuotų siūlų megzti megztiniai. Taip pat raityti stambiomis pynėmis, puošti kailio ar odos detalėmis. Privalomas pirkinys – megztinis aukšta apykakle, jeigu įsigysite prigludusį, galėsite jį vilkėti po storesniu kardiganu, elegantišku languotu švarku ar berankove suknele. Šįmet drąsiai rinkitės ir labai plačius oversized tipo megztinius – juk taip gera žvarbią dieną jaukiai susisukti į ką nors šilto ir minkšto.

Jaukūs rudens deriniai
  1. „H&M“, 2., 4. „Zara“, 3. „Stradivarius“, 5. „Massimo Dutti“

Kailio glamonės

Tiesa, kad daugybė garsių mados namų nusprendė savo kolekcijose nebenaudoti natūralaus kailio. Šįmet apie tai pareiškė „Gucci“, „Michael Kors“, „Versace“ ir kiti skambūs vardai. Tačiau atsisakyti kailio nereikia, tiesiog rinkimės ne tikrą, o dirbtinį. Jau ne pirmą rudenį madingos spalvingos kailio movos ir apykaklės, toks aksesuaras – puikus būdas akimirksniu atnaujinti paltą, švarką ar kitą rūbą. Šįmet tęsiasi ir meškiukais (teddy bear) pramintų pliušinių paltų tendencija – tai stilinga kailio alternatyva.

Jaukūs rudens deriniai
  1. „H&M“, 2. „Aldo“, 3., 4. „Zara“, 5. „Mango“, 6. „Bershka“

Gausybė rudeninių komplimentų jau laukia jūsų AKROPOLYJE!

Skaitykite daugiau