Jaunasis Beckhamas neatlaikė: metė mokslus Niujorke

Davidas Beckhamas su sūnumi Brooklynu / INSTAGRAM nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ne paslaptis, kad žymioji britė Victoria Beckham nerimavo, kai vyriausiasis jos ir futbolininko Davido Beckhamo sūnus Brooklynas išvyko studijuoti fotografijos į Niujorką. Namo vaikinas sugrįžo sutikti gražiausių metų švenčių, tačiau JAV didmiestyje ištvėręs vos metus jaunasis Beckhamas meta mokslus ir dabar sugrįžta į Jungtinę Karalystę ilgesniam laikui.

19 metų Brooklynas Beckhamas praėjusių metų rugsėjį į Niujorką išvyko studijuoti fotografijos.

Anksčiau vaikinas pasakojo, kad tėvų šlovė jam atnešė mažai džiaugsmo. Vaikinui teko daug išgyventi.

Fotografijų knygą praėjusiais metais išleidęs Brooklynas laidoje „Entertainment Tonight“ pasakojo, jog gimti garsenybių šeimoje – tikras išbandymas.

Davido Beckhamo ir dviejų jo vaikų kelionės į Afriką akimirkos / Instagram nuotr.

„Iki šiol negaliu daryti dalykų, kuriais mėgaujasi mano amžiaus žmonės. Pavyzdžiui, lankytis vakarėliuose ir nesijaudinti, kad kitą dieną leidinių antraštes puoš mano pavardė“, – pasakojo Brooklynas.

Populiarumas turi savų pliusų ir minusų. Nors Davido berniukas džiaugiasi galimybėmis, kurių daugelis neturi, jis su skausmu prisimena savo bandymą žaisti futbolą. „Visų žvilgsniai smigo į mane. Kiekvieną kartą padaręs kažką ne taip, jausdavau tą nebylų priekaištą: O, Dieve, jis padarė tokią klaidą!”

Davido Beckhamo ir dviejų jo vaikų kelionės į Afriką akimirkos / Instagram nuotr.

Tėvai Brooklyną jį palaikė, kai šis nusprendė atsiduoti fotografijai. Jam teko garbė atlikti praktiką pas žymų mados fotografą Nicką Knightą. Vaikiną ši patirtis įkvėpė.

Tačiau praėjus metams B. Beckhamas pasidavė. Vaikinas pasiilgo namų, Anglijos ir savo populiariųjų mamos bei tėčio.

Nuo kitų metų jis tęs mokslus gimtajame Londone.

Davido Beckhamo ir dviejų jo vaikų kelionės į Afriką akimirkos (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau