Jauniausias „Victoria’s Secret“ angelas Taylor Hill: „Nebuvau mačiusi „Vogue“, kol pati jame neatsidūriau“

Taylor Hill / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Taylor Hill / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-10-27 13:58
AA

Taylor HILL (22) užaugo Kolorade ir per aštuonerius metus padarė įspūdingą karjerą mados pasaulyje: demonstruoja garsiausių mados namų kolekcijas, yra jauniausias visų laikų „Victoria’s Secret“ angelas ir turi ambicijų vaidinti.

Ji puikiai žino, ką daro ir kodėl visą dieną pozuoja prieš kamerą. Jos duomenys geri – niekas nepasakys, kad Taylor pateko ant podiumo pagal lygių galimybių kvotą: yra graži kaip klasikiniai supermodeliai, ilgakojė, aukštaūgė (179 centimetrai). Ir vis dar pametusi galvą dėl darbo.

„Aišku, pavargstu, – sako ji leidinio „Porter“ žurnalistei Eve Claxton. – Bet pagalvoju: hmm, o ką tu dar galėtum daryti? Jei nuoširdžiai – didelė laimė keliauti po pasaulį ir bendrauti su įdomiais žmonėmis. Mažai kas, būdamas dvidešimt dvejų, gali pasigirti tokiu oro linijų keliautojo statusu!“

Ji ironiškai vadina save kaimiete, tačiau ši kaimietė jau treji metai yra „Victoria’s Secret“ angelas ir jauniausias visų laikų „Lancôme“ reklamos veidas. Demonstruoja kone visų svarbesnių prekių ženklų kolekcijas – nuo „Topshop“ iki „Valentino“, „Chanel“, „Givenchy“ ir „Miu Miu“. Dėl jos varžosi „Jimmy Choo“, „Michael Kors“, „David Yurman“, o žurnalai rašosi į eilę, norėdami matyti ją fotosesijose. Ir tai turint galvoje, kad, kitaip nei daugelis podiumo žvaigždžių, Hill garsėja ne tik talentu, bet ir darbo principais, kurių šventai laikosi.

Taylor Hill / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Taip buvo visada. Mokykloje Taylor buvo beprotiškai drovi, mokslai sekėsi sunkiai, o modelio darbas pasirodė esąs tikras pašaukimas: ant pakylos ir prieš kameras ji pasitiki savimi. Net jei kartais būna sunku, žino, kad visada troško tai daryti ir gerai išnaudojo pasitaikiusią galimybę.

Hill vaikystė prabėgo Kolorade. Be jos, šeimoje dar buvo seserys Logan (23) bei Mackinley (21) ir brolis Chase’as (19). Ištisas dienas jie praleisdavo lauke, vasarą važinėdavo dviračiais, laipiodavo po medžius, plaukiodavo ežere, žiemą slidinėdavo snieglentėmis, lėkdavo nuo kalnų rogėmis ar vaikščiodavo su sniegbačiais. Niekas neturėjo mobiliųjų, nebuvo interneto...

Taylor Hill / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nuo penkerių Taylor mokėsi šokti baletą, nuo aštuonerių lankė gimnastikos treniruotes. Visas prieinamas mados pasaulis tilpo „America’s Next Top Model“ šou, kurį retkarčiais žiūrėdavo per televizorių. O keturiolikos pasitaikė gyvenimo galimybė – su mama ir seserimis ji pramogavo vietos fermoje, kur kaip tik vyko fotosesija. Fotografo padėjėja nusprendė, kad Taylor – irgi modelis, ir kol paauglė aiškino, kad atvyko tik pajodinėti, panoro pakalbėti su jos tėvais. Pasakė mamai, jog jos dukros tokios gražios, kad turėtų vykti į Niujorką susitikti su agentais, ir davė vizitinę kortelę.

Taylor sako, kad tada ir pravertė žiūrėtosios „America’s Next Top Model“ laidos: iš jų žinojo, kad tokie modeliai kaip Gisele Bündchen ir Karlie Kloss dirba IMG agentūroje, taigi nusprendė ir pati turinti būti čia.

Taylor Hill / Vida Press nuotr.

Pirmosiose kelionėse į Niujorką ją lydėjo mama – mergaitei iš provincijos ne iškart buvo paprasta orientuotis ir didmiestyje, ir industrijos koridoriuose. „Tuo metu man aukštoji mada buvo „Abercrombie & Fitch“ ir „Guess Jeans“, – juokiasi ji, prisiminusi savo naivumą. – Net neturėjau žurnalų – nebuvau mačiusi „Vogue“, kol... pati atsidūriau „Vogue“.“

Per ketverius metus Hill priprato prie didelio miesto ir smarkaus jo ritmo. O dabar jaučiasi patyrusi mados senbuvė ir tikra keliautoja. Kai nesiblaško po pasaulį (tipiškas maršrutas šią vasarą buvo Paryžius ir Londonas, kur fotografuotos ir filmuotos „Lancôme“ reklamos kampanijos), randa prieglobstį savo apartamentuose Manhatane. Arba namuose Kalifornijoje (čia dažniausiai ilsisi – pačios žodžiais, neveikia nieko, pasiima šunį ir išeina į paplūdimį visai dienai).

Taylor Hill / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

O dar geriau – grįžti pas tėvus į Koloradą, kur galima važinėti dviračiu ar lakstyti keturračiu purvina bekele – visai kaip vaikystės vasaromis. Ypač kai čia suvažiuoja seserys ir brolis (Chase’as ir Mackinley pasirašę sutartis su ta pačia IMG agentūra, kaip ir garsioji sesuo, ir taip pat gyvena Niujorke, Logan dirba fotografe Los Andžele). „Tėvai nepaprastai didžiuojasi mumis visais, nors, tiesą sakant, iki šiol neturi supratimo, kaip taip nutiko, kad tiek pasiekėme“, – kvatoja Taylor.