Jaudinančią istoriją atskleidusi Evelina Anusauskaitė-Young prašo pasidalinti gerumu

 Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-17 16:24
AA

JAV, Kalifornijoje gyvenanti atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young kreipėsi į draugus ir gerbėjus prašydama pasidalinti gerumu: pati du ligtol beglobius šunis priglaudusi dainininkė ragina nelikti abejingus ir taip pat pagelbėti likimo nuskriaustiems gyvūnams.

Jaudinančią žinutę E.Anusauskaitė-Young išplatino savo „Facebook“ paskyroje. Pasidalinusi dviem nuotraukų koliažais čia garsenybė rašė:

„Čia mano dvi be galo brangios draugės. Vienos vardas Juma, kitos Luna. Vieną norėjo užkasti tik gimusią, bet persigalvojo, nes mat jau labai graži buvo, o kitą mušė jos pirmieji šeimininkai tol, kol kažkas ją iš jų atėmė. Galop taip jos pateko į mano namus.

Šiuo metu abi yra užaugusios, laimingos, pamiršusios visas negandas. Taip pat abi turi kelis bendrus neįkainojamus bruožus... Tik kažkam prabudus tekinos lekia pasisveikinti ir prisiglausti. Žiauriai nedraugauja su siurbliu... Jei prastai jautiesi tiek viena, tiek kita sėdi jaukiai padėjusios liūdnus snukučius ant kelių. Abi propaguoja sveiką gyvenimo būdą, todėl dievina eiti pasivaikščioti. Jumai nėra didesnio džiaugsmo, nei gauti visą porciją vanilinių ledų. O Lunai galimybė nors trumpam pagulėti ant sofos. Abi myli tiek, kiek jų širdelės leidžia. O gal net ir daugiau...

Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.

Taigi Jumai ir Lunai pasisekė, o tuo pačiu man pasisekė dvigubai. Bet kiek tokių begalę meilės talpinti galinčių širdelių, kurioms likimas nepadovanojo laimingų namų šiuo metu yra nepastebėtos ar stipriai negaluojančios? Niekam nesvarbios sėdi vienišos, kažkur susigūžusios ir vienintelį ką beturėdamos tai tik savo uodegą pakištą po nosytę?

Būkime geri, net jei nėra sąlygų priglausti gyvūną, VIS TIEK GALIME PADĖTI ir palengvinti jų nelabai smagų gyvenimą.

Aš remiu projektą ‪#‎išgelbėkdraugą‬ ir kviečiu visus Jus prie jo prisidėti renkant lėšas mobilios veterinarijos klinikos įsigijimui, kuri padės gelbėti skriaudžiamus gyvūnus. Kviečiu ir visus kitus, kurie mylite gyvūnus prisijungti – aukoti, dalintis savo ir gyvūno nuotrauka.“

Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.