Jautriu atsisveikinimu Beyonce anapilin išlydėjo su vėžiu kovojusią gerbėją: mergaitei buvo vos 13-ka

Beyonce / Vida Press nuotr.
Beyonce / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-07 15:19
AA

Penktadienį jauna socialinių tinklų žvaigždė Lyric Chanel (13) pralaimėjo kovą su vėžiu. Mergaitei iškeliavus anaplin, Beyonce jai skyrė jautrų atsisveikinimą perdainuodama savo populiariausias dainas.

Lyric Chanel – trylikametė mergaitė, kuri socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo dėl savo pozityvumo kovojant su smegenų vėžiu, praneša portalas „Mirror.co.uk“.

Pirmą sykį Beyonce su Lyric susisiekė dar rugsėjo mėnesį, kuomet mergaitė pasidalijo įrašu, kuriame dainuoja žinomą atlikėjos hitą „Love On Top“. Į mergaites įrašą sureagavusi Beyonce nusiuntė jai gėlių ir laišką. „Buvau labai sujaudinta, kai pamačiau, kaip mano dainos žodžiai tave įkvėpė – bet ne tiek, kiek tu pati mane! Negaliu sulaukti akimirkos, kai vieną dieną su tavimi susitiksiu. Tu esi kovotoja!“, – tuo metu laiške, adresuotam sergančiai mergaitei, rašė atlikėja.

Nuo to laiko Beyonce sekė Lyric Chanel istoriją. Visgi, jaunoji atlikėjos gerbėja kovą su smegenų vėžiu pralaimėjo.

Apie jaunos mergaitės mirtį sužinojusi Beyonce, savo „YouTube“ kanale pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame surinko mergaitės nuotraukas, vaizdo įrašus ir sujungė juos į bendrą vaizdo klipą. Jautrų pagerbimą vainikavo gyvai atliktos mėgstamiausios mirusios mergaitės dainos „Halo“, „Brown Skin Girl“ ir „Love On Top“.

Hitų kūrėja mergaitės atminimo vardan dainoje „Love On Top“ pakeitė žodį „baby“ į „Lyric“. „Lyric, tai tu, Tu ta, kurią myliu. Tu ta, kurios man reikia... Tu ta, kuri atiduoda viską. Ta, kuriai visada galiu paskambinti...“, – dainavo ji.

Atsisveikinimą su anapilin iškeliavusia L.Chanel, Beyonce baigė jautriais žodžiais: „Myliu tave iš visos širdies“.


Žiūrėkite jautrų Beyonces atsisveikinimą „Rest in peace Lyric Chanel“: