Jautrus Agnės Jagelavičiūtės kreipimasis: „Skiepai yra vienintelis kelias vėl būti kartu“

Agnė Jagelavičiūtė / Stop kadrai
Agnė Jagelavičiūtė / Stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2021-02-25 14:40
AA

Ketvirtadienį stilistė, verslininkė Agnė Jagelavičiūtė į visuomenę kreipėsi pasidalindama jautriu vaizdo įrašu, kuriame prabilo apie sunkų pandemijos laikotarpį ir vienintelį išsigelbėjimo būdą – skiepus. Anot Agnės, pandemijos neįmanoma pralaukti, todėl vienintelis kelias ją įveikti – masiškai skiepytis.

„Labai brangus žmogus man šiandien gyvena Kinijoje, jis ten mokosi ir dirba. Kad jis patektų į tą šalį pasaulyje, apimtame pandemijos, jam teko ištverti net ne kelis, o dešimtis testų ir savaitę saviizoliacijos. Tam, kad pavasarį galėtume apsikabinti rudenį išsiskyrus, mums teks iškęsti bent dar dešimt testų“, – vaizdo įrašą asmenine patirtimi pradeda A.Jagelavičiūtė.

„Noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti, net jei lauksime 5, 10, 15 ar 20 metų, žiūrėdami, kaip tarp keturių sienų auga mūsų vaikai, kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų statyti verslai. Jeigu galėčiau pasiskiepyti – aš tai padaryčiau jau šią akimirką, aš tai būčiau padariusi jau vakar, bet šiandieną savo skiepą atiduodu tiem, kam jo reikia labiau: mokytojams, medikams, senjorams. Ir aš stoviu laukdama savo skiepo eilėje su viltimi – sugrįžtant į intymumą – kad jūs stovite kartu. Skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą ir vėl būti kartu“, – teigia A.Jagelavičiūtė.

Žiūrėkite vaizdo įrašą: