JAV atlikėja Cardi B su reperiu Offset susilaukė antro vaiko

Cardi B ir jos vyras Offsetas / „Instagram“ nuotr.
Cardi B ir jos vyras Offsetas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-06 20:28
AA

Atlikėja Cardi B (28) su reperiu Offset (29) gyvena džiaugsmu – ant rankų sūpuoja antrąjį vaiką, praneša „People“.

Apie aplankiusius gandrus Cardi B pranešė rugsėjo 6-osios popietę. Dainininkė džiaugėsi, kad jos ir sutuoktinio Offseto šeimą rugsėjo 4-ąją papildė sūnus.

„Džiaugiamės, jog pagaliau galime susitikti su savo sūnumi, – su „People“ savo džiaugsmu dalijosi muzikos žvaigždės. – Jį jau be galo myli šeima ir draugai, o mes nekantraujame jį pristatyti vyresniems broliams ir seserims“.

Cardi B ir Offset augina trejų metų dukrą Kulture Kiari, o 29-erių reperis iš praėjusių santykių turi dar tris vaikus – šešerių dukterį Kalea ir sūnų Kody, taip pat 11-kos sulaukusį sūnų Jordaną.

Žinia apie pagausėjusią šeimą Cardi B pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. Čia pasidalijo ir pirmąja nuotrauka, kurioje ji pozuoja su vyru ir sūnumi. 

„9/4/21“, – po nuotrauka rašė muzikos žvaigždė, pridėdama dinozauro, širdelės ir meškiuko paveikslėlius.

Apie antrąjį nėštumą Cardi B pranešė birželio pabaigoje. BET apdovanojimų metu scenoje kartu su sutuoktiniu reperiu Offset pasirodžiusi Cardi B žiūrovus nustebino nėščiosios pilvu.

Nėštumą pabrėžė atlikėjos drabužis – juodas blizgučiais nusagstytas apdaras su pilvą pabrėžiančiu permatomu audiniu.

Cardi B ir Offset pasirodymas:

Regis, taip pasauliui pranešti apie nėštumą buvo gerai suplanuotas Cardi B šou. Kol ji atliko pasirodymą, jos socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasirodė atvira atlikėjos nuotrauka su nėščiosios pilvu. 

Nuotrauką lydėjo trumpas prierašas, skelbiantis apie į pasaulį atkeliaujantį antrąjį vaiką: „# 2!“ ️

Cardi B ir Offset susituokė 2017 metais. 2020-aisiais užsienio žiniasklaida pranešė, kad Cardi B ir Offseto santuoka pakibo ant plauko – reperis buvo kaltinamas neištikimybe.

Tąkart atlikėja teismui net buvo pateikusi skyrybų prašymą, visgi praėjus vos keletui mėnesių nuo skandalo dainininkė sutuoktiniui atleido. 

Cardi B (15 nuotr.)
+9