JAV pirmoji ponia Michelle Obama žurnalo viršelyje pozavo su Holivudo žvaigždėmis

Sarah Jessica Parker, Michelle Obama ir Kerry Washington / Žurnalo „Glamour“ viršelis/Patrick Demarchelier nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių žurnalo „Glamour“ gegužės mėnesio viršelį papuošė neįprasta trijulė: JAV pirmoji ponia Michelle Obama (51 m.) viršeliui pozavo kartu su Holivudo žvaigždėmis Sarah Jessica Parker (50 m.) ir Kerry Washington (38 m.).

Pagrindinė „Glamour“ gegužės numerio tema yra moterų vienybė – visos turi laikytis išvien ir padėti viena kitai. Pavyzdžiu ne vienai moteriai laikomos Michelle Obama, Sarah Jessica Parker ir Kerry Washington, kurios yra geros draugės, vieningai sutaria – moteris privalo nebijoti kreiptis pagalbos, jeigu jai jos reikia.

Mano patarimas būtų toks: prašykite pagalbos. Nenustokite prašiusi.

„Mano smegenys ir mano širdis man labai svarbios. Nežinau, kodėl turėčiau nesikreipti pagalbos, kad tai būtų sveika taip pat, kaip ir mano dantys. Aš einu pas dantistą, tad kodėl negalima nueiti ir pas psichiatrą?“ – svarstė Kerry Washington, kurios nuomone, į psichologines problemas žiūrima pernelyg nerimtai, o žmonėms gėda kreiptis pas specialistą pagalbos.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Sekso ir miesto“ žvaigždei Sarah Jessicai Parker – 50 metų

JAV prezidento žmona Michelle Obama taip pat ragino moteris, gyvenančias strese, nebijoti kreiptis pagalbos.

Barackas Obama su žmona Michelle Obama, dukromis Malia ir Sasha bei augintiniais / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Bandau pastatyti save į tų moterų vietą, kai kurios jų galbūt yra labai jaunos, turi vaikų, dar nėra įgyvendinusios karjeros tikslų, jos toli nuo savo šeimos, ir tik įsivaizduokite, kokį stresą jos patiria. Taigi mano patarimas būtų toks: prašykite pagalbos. Nenustokite prašiusi. Nes tai vienintelis dalykas, kuris padėjo man ištverti“, – prisimindama savo patirtį, kuomet ji turėjo aukotis dėl savo vyro Baracko Obamos karjeros, sakė pirmoji JAV ponia.

Skaitykite daugiau