JAV policija susirėmimo metu elektros šoku nutrenkė buvusį Nelsono Mandelos ir Lady Gagos asmens sargybinį

Normanas Oosterbroekas, buvęs Lady Gaga asmens sargybinis / Youtube.com stopkadras
Normanas Oosterbroekas, buvęs Lady Gaga asmens sargybinis / Youtube.com stopkadras
Šaltinis: 15min.lt
2013-09-06 08:30
AA

Buvęs popmuzikos žvaigždžių ir buvusio Pietų Afrikos Respublikos prezidento Nelsono Mandelos asmens sargybinis Normanas Oosterbroekas nuogas įsilaužė pas kaimynę, o policija, tramdydama įsibrovėlį, nutrenkė jį elektros šoku.

Incidentas Majamyje įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį. 43-ejų Normanas Oosterbroekas, kaip tvirtina jo kaimynai, bandė nuogas patekti į svetimą namą. Ten gyvenusi moteris suriko, jai į pagalbą atskubėjęs sutuoktinis susirėmė su įsibrovėliu.

Kaimynų iškviestos policijos pajėgos iš pradžių bandė gražiuoju nuraminti buvusį N.Mandelos ir popmuzikos žvaigždžių asmens sargybinį. Nepavykus pasitelkė į pagalbą elektros šoką, tačiau pareigūnai kovos įkarštyje persistengė – suparalyžiuotą nuo elektros iškrovos įsibrovėlį teko vežti ne į policiją, o tiesiai į ligoninę. Ten medikai konstatavo vyro mirtį.

JAV žiniasklaida rašo, kad N.Oosterbroekas į Majamį iš Niujorko persikėlė neseniai. Jis turėjo žmoną ir du mažus vaikus. Savo karjerą jis pradėjo saugodamas N.Mandelą, vėliau – Lady Gagą, Beyonce, Jay-Z, Rihanną ir kitas žvaigždes.

„Daily Mail“ duomenimis, N.Oosterbroekas problemų su narkotikais turėjo jau senokai, jis ne kartą gydėsi reabilitacijos klinikose. Įtariama, kad jo širdis neatlaikė elektros šoko, nes jis buvo vėl prisiuostęs kokaino.