JAV sužavėjusi lietuvė šokėja Iveta Lukošiūtė pakviesta į BBC televizijos šokių projektą

Iveta Lukošiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.
Iveta Lukošiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2012-09-30 12:51
AA

Didžiosios Britanijos televizijos BBC šokių projekte pasirodys lietuvė šokėja Iveta Lukošiūtė (32). Pasaulio sportinių šokių čempionė šoks su ilgamečiu televizijos laidų vaikams vedėju, 74-erių Johnny Ballu. Ją organizatoriai į projektą pakvietė kojos traumą patyrus šokėjai Alionai Vilani.

Iveta, kuri yra pasirodžiusi garsiame JAV projekte „Manai, kad moki šokti“ („So you think you can dance“), su televizijos laidų vedėju turėtų šokti maždaug mėnesį. Pirmą kartą ji pasirodys jau kitą savaitę, spalio 5 dieną. 

Dailymail.co.uk Iveta Lukošiūtė sakė netikėtai gavusi pasiūlymą, tuo metu moteris vaikštinėjo po lietingą Niujorką. Šokėja jau daug metų gyvena JAV. „Šokiai yra mano gyvenimas ir nėra didesnio malonumo nei dalytis šia aistra su visu likusiu pasauliu“, – sakė ji.  Moteris teigė esanti itin pamaloninta ir nekantraujanti atvykti į Jungtinę Karalystę, kur prisijungs prie projekto „Strictly Come Dancing Team“. 

Kaip skelbiama britų spaudoje, I.Lukošiūtė užaugo Lietuvoje, o nuo 17 metų gyvena JAV. Ji prisipažino nežinojusi nieko apie savo šokių partnerį J.Ballą ir iškart juo pasidomėjusi internete. 

„Jis neeilinis žmogus. Protingas, talentingas, entuziastingas, sėkmingas. Nekantrauju su juo susitikti! Tikiu, kad mokydamiesi patirsime kartu nuostabių akimirkų“, – kalbėjo šokėja.

Johnny Ballas yra ne tik ilgametis televizijos laidų vaikams vedėjas, bet ir daugybės knygų mažiesiems autorius. Jo knygos parduodamos daugiau kaip 30-yje pasaulio šalių.

Trumpai apie Ivetą Lukošiūtę

Iveta gimė ir užaugo Klaipėdoje. Šeimoje ji vienintelė šokėja. Tiesa, vaikystėje jai labiausiai patiko baletas, bet baleto mokykla buvo Vilniuje, o sportinių šokių klubas „Žuvėdra“ – gimtojoje Klaipėdoje. Būdama trylikos, Iveta paliko „Žuvėdros“ kolektyvą ir pradėjo šokti populiarioje grupėje XXL. Sulaukusi 17 metų ji išvyko gyventi su mama į Čikagą, o ten lankė sportinius šokius su savo partneriu moldavu Ghermanu Mustucu, kuris ilgainiui tapo ir šokėjos širdies draugu. Pora net du kartus tapo pasaulio profesionalų dešimties sportinių šokių čempionais. 2009-aisiais I.Lukošiūtė dalyvavo JAV šokių projekte „Manai, kad moki šokti“ bei buvo pasirodžiusi TV3 televizijos projekte „Šok su manimi“.