JAV vestuvių fotografu dirbančio lietuvio sėkmė: uždirba 10 tūkst. eurų per dieną, klientų – eilės

Mantas Kubilinskas ir jo fotografijos / Asmeninio albumo nuotr.
Mantas Kubilinskas ir jo fotografijos / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-06-28 19:49
AA

Važinėdamasis Vilniaus gatvėmis baltutėliu „Tesla“ automobiliu 36-erių Mantas Kubilinskas iš pirmo žvilgsnio primena sėkmingą verslininką. Mažai kas galėtų atspėti, jog Jungtinėse Amerikos Valstijose jau spėjęs išgarsėti jaunas vyras dirba fotografu.

„Tai – amerikietiška svajonė. Jei nori pinigų, šlovės ir laimės, daug ko turi ir atsisakyti. Realiai turi atsisakyti visko. Tik dirbi, valgai ir miegi. Neturi draugų, santykių ar asmeninio gyvenimo“, – pasakoja jis.

Už vieną fotosesiją jo klientai pakloja ir po 10 tūkst. eurų, o norinčiųjų eilė nusidriekusi net keletui metų į priekį, „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“ atvirauja pašnekovas. Kai kurie klientai taip nori fotosesijos, jog ima ir paskolas.

Galimybė gyventi ir dirbti Amerikoje buvo didžiausia Manto tėvų gyvenimo svajonė, kuriai prieš 16 metų buvo lemta išsipildyti – šeima laimėjo žalią kortą ir nieko nelaukdami susikrovė daiktus.

„Kažkas iš lietuvių pasakė, kad vyrams perkraustymo kompanijoje yra darbo Vašingtone, todėl ten ir patraukiau“, – prisimena Mantas ir neslepia gyvenimą svetimoje šalyje pradėjęs nuo sunkaus fizinio darbo bei visiškai nemokėdamas anglų kalbos. 

„Grįžti planavau kasmet, tačiau problema buvo tai, kad sulaukiu daug užsakymų. 40 vestuvių fotografavimo bei 100 fotosesijų, o ir moka nemažai“, – sako lietuvis.

Manto mokytojai iš Joniškio šiandien stebisi taip susiklosčiusiu jo gyvenimu. Mažame miestelyje užaugęs Mantas nebuvo paklusnus mokinys, todėl mokykloje mažai kas jį mėgo, o prieš išvykdamas į Ameriką vyras dirbo prekybos centre. 

Daugiau istorijų – kiekvieną pirmadienį 21:30 val., per „Delfi TV“.