JAV viešinčios Beatos Nicholson nuotrauka su popiežiumi Pranciškumi – smagus triukas

Beata Nicholson, Odeta Bložienė, popiežius Pranciškus / Asmeninio albumo nuotr.
Beata Nicholson, Odeta Bložienė, popiežius Pranciškus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-27 14:28
AA

Darbo reikalais JAV viešinti laidų vedėja, kulinarė Beata Nicholson laiko veltui neleidžia. Drauge su seserimi Odeta Bložiene ir keliais kolegomis bei bičiuliais ji jau spėjo aplankyti ir turistų pamėgtas vietas, ir smagiai papramogauti.

Socialiniame tinkle ji paviešino ir žaismingą nuotrauką neva su popiežiumi Pranciškumi, kuris šiuo metu taip pat lankosi JAV.

Nuotraukoje matyti ne tik keturios linksmai nusiteikusios, prie popiežiaus atvaizdo įsiamžinusios lietuvės, bet ir Lietuvos vėliava.

Neeiliniu kadru pasidalinusi Beata netruko sulaukti ir internautų dėmesio. „Na, jūs ir duodat. Pavydžiu jums kompanijos“, – nuotrauką komentavo viena Beatos bičiulė. „Pagavom jį dar USA“, – atsakė laidų vedėja.

Tačiau nors Šventasis Tėvas atrodo beveik kaip tikras, Beata patikino, kad šis kadras – tik smagus triukas. „Lankiausi Kristijono Donelaičio lietuvių mokykloje. Ten stovėjo kartoninis popiežiaus atvaizdas, tai nusifotografavome“, – Žmonės.lt sakė Beata.

Į JAV ji išskrido praėjusią savaitę vyrą Tomą ir vaikus palikusi Lietuvoje. Žmonės.lt žiniomis, Beata svečioje šalyje viešės dar savaitę.

Savo pirmojo vizito į JAV popiežius Pranciškus atvyko dar antradienį. Per šešias viešnagės dienas jis spėjo Baltuosiuose rūmuose susitikti su prezidentu Baracku Obama, sakė kalbą Kongrese.

Obama kur tu??? #noriuselfiosuobama #laukėmilgai

Posted by Beata Nicholson on Saturday, 26 September 2015