Jazzu įvaizdis ant raudono kilimo daugelį paliko be žado: „Norėjau kažko labai įspūdingo“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leon Somov / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leon Somov / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-27 08:00
AA

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A stebino ne tik atlikėjų pasirodymais, bet ir svečių įvaizdžiais. Ant raudonojo kilimo pasirodžiusios drąsiais apdarais pasidabinusios garsenybės nepaliko abejingų. Vienas ryškiausių vakaro įvaizdžių – dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu.

J.Arlauskaitė-Jazzu renginyje pasirodė kartu su Leonu Somovu. Nors L.Somovas pasirinko kūrybišką, tačiau santūresnį įvaizdį, tuo tarpu J.Arlauskaitė-Jazzu nestokojo drąsos pasirinkusį iššaukiantį derinį.

Atlikėjos galvą puošė didžiulė skrybėlė. Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo J.Arlauskaitė-Jazzu, tai jos idėja.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Idėją pati sugalvojau, skrybėlės viduje yra vinilinės plokštelės. Skrybėlė yra tvari. O šiaip norėjau kažko tokio labai įspūdingo dėl to, kad man pačiai yra labai įspūdingas įvykis, kad mes su Leonu vėl kartu. Man labai gera gyventi ir aš noriu švęsti. Noriu, kad žmonės matytų, girdėtų, kad mes dalintumėmės, būtume drąsūs, tai skrybėlė mano charakteris“, – Žmonės.lt teigė atlikėja.

VIDEO:

Pasak jos, ši skrybėlė užuomina ir į tai, kad ji kartu su L.Somovu planuoja išleisti vinilinę plokštelę.

„Jau visiems buvo šokas kai mes su Leonu paskelbėme, kad grįžtam vienai nakčiai ir dar viena užuomina, ką mes su Leonu išleisime? Vinilinę plokštelę. Man atrodo, žmonės to laukia jau metų metais“, – mintimis dalijosi J.Arlauskaitė-Jazzu.

Metų muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2023 raudonojo kilimo svečiai (353 nuotr.)
+347

J.Arlauskaitė-Jazzu ir L.Somovas paskelbė, kad po pertraukos kartu grįžta į sceną ir surengs didelį koncertą. Apie tai kalbėdami atlikėjai neslėpė emocijų.

„Aš prisipažinsiu, kad jaučiu pakankamai daug streso, nes dar nesu atsigavusi po gruodžio mėnesio arenų virtinės ir dabar dar ši naujiena. Viskas apie ką tu svajojai, sapnavai ir galvojai staiga tampa realybe, sudėtinga susitaikyti, bet laimės yra daug. Bus labai daug ir naujų, ir senų dainų. Grosime koncerte ir senus hitus, ir kursime kartu muziką. Čia nėra tai, kad sugrįžtam, nes nieko geresnio nesukūrėm. Ne, jau turim viziją ir pamatysit tai, ko nematę. Na ir aišku išgirsite viską, kas mieliausia širdžiai“, – Žmonės.lt kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2023 (176 nuotr.)
+170

VIDEO:

M.A.M.A 2023 kas liko už kadro, užkulisiai (36 nuotr.)
+30

Paklausti, ar kaip duetas, turi svajonių ir ambicijų tolimesnei karjerai, atlikėjai teigė, kad dabar didžiausia svajonė – surengti gerą koncertą.

„Mūsų didžiausia svajonė šiuo metu padaryti didžiausią koncertą Vingio parke“, – teigė L.Somovas.

„Mums patiems šokas, išgyvenam kaip sapną, tų ambicijų buvo labai daug kai buvom jauni, o dabar pradėję vėl dirbti kartu turbūt vėl pamatysim kaip wau mums gaunasi. O svajonės...jei tu augi tavo svajonės didėja“, – pastebėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Pasiteiravus, kam ir už ką įteiktų apdovanojimą. J.Arlauskaitė-Jazzu negailėjo komplimentų Vaidui Baumilai ir jo vaizdo klipui.

„Aš pamačiau Vaido klipą ir supratau, kad jis turi laimėti metų klipo apdovanojimą. Net jei mano pačios klipas yra toje pačioje kategorijoje, tačiau turi laimėti Vaidas. Bet kiek žmonių, tiek nuomonių, taip pat mano numylėtinė Rūta Mur jei duočiau ne vieną apdovanojimą. Tai labai ypatingas žmogus, kurį reikia palaikyti ir suprasti“, – Žmonės.lt kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

VIDEO: